asa

5. Śląski Festiwal Nauki – nabór zgłoszeń

08.10.2020 - 23:13 aktualizacja 08.10.2020 - 23:15
Redakcja: Dawid Czapla

Serdecznie zachęcamy Państwa do czynnego udziału w 5 edycji Śląskiego Festiwalu Nauki, organizowanego przez Uniwersytet Śląski wraz z innymi uczelniami w regionie. Cztery poprzednie edycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Najbliższa, 5 edycja została zaplanowana na 10-12 kwietnia 2021 roku, ale z uwagi na fakt, że jest to ogromne przedsięwzięcie wymaga organizacji już teraz.

Do 6 listopada należy zgłosić planowane wydarzenia (wykład/warsztat lub stanowisko pokazowe).

Można starać się o dofinansowanie swoich aktywności zgłoszonych w ramach ŚFN. W tym przypadku zgłoszenie należy wysłać najpóźniej do 15 października. Osoby, którym finansowanie nie zostanie przyznane przez organizatorów ŚFN (mimo złożenia wniosku w odpowiednim terminie) będą mogły liczyć na uzyskanie środków z dotacji Pani Dziekan.

W przypadku chęci wzięcia aktywnego udziału w festiwalu (w charakterze wykładowcy, prowadzącego warsztaty lub prezentującego stanowisko pokazowe) oraz w przypadku pytań prosimy o kontakt z następującymi osobami: