asa

Seminarium z okazji 70-tych urodzin Prof. Macieja Sablika

07.12.2022 - 19:38 aktualizacja 08.12.2022 - 17:14
Redakcja: Dawid Czapla
Z wielką przyjemnością informujemy o organizowanym przez Instytut Matematyki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach i zespół badawczy Równania i nierówności funkcyjne o wielu zmiennych seminarium jubileuszowym z okazji siedemdziesiątych urodzin prof. dr. hab. Macieja Sablika.

Wydarzenie odbędzie się 12 grudnia 2022 roku, w dniu siedemdziesiątych urodzin Jubilata, w auli 227 budynku Instytutu Matematyki przy ul. Bankowej 14 w Katowicach o godzinie 13:30.

W ramach seminarium zaplanowane są dwie sesje odczytów związanych z aktywnością naukową Profesora przedzielone przerwą kawową. Szczegółowy plan seminarium można pobrać klikając w ten link.

Gorąco zachęcamy do udziału w tym spotkaniu.

Jednocześnie informujemy, że Pani Dziekan WNŚiT, prof. dr hab. Danuta Stróż, ogłosiła z tej okazji godziny dziekańskie w Instytucie Matematyki od godziny 13:00 do końca dnia.