Instytut Pedagogiki

Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Nadzieje i niepokoje ludzkości wyrażone w filozofii wychowania XX i XXI wieku. Dziedzictwo Józefa Pietera (1904-1989)”

17.01.2023 - 17:17 aktualizacja 17.01.2023 - 17:17
Redakcja: tomaszhuk

Szanowni Państwo,

z radością kieruję do Państwa zaproszenie do udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej zatytułowanej: Nadzieje i niepokoje ludzkości wyrażone w filozofii wychowania XX i XXI wieku. Podtytuł biodoksograficzny: Dziedzictwo Józefa Pietera (1904-1989).

Konferencja odbędzie się w Instytucie Pedagogiki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na ulicy Michała Grażyńskiego 53, w dniu 27 września 2023 roku. Jej głównym organizatorem będzie Uniwersytet Śląski, zaś współorganizatorem Towarzystwo Pedagogiki Filozoficznej.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z treścią załączników:

1. Komunikatem konferencyjnym;
  2. Kartą zgłoszenia swego uczestnictwa, którą należy przesłać do końca marca na adres e-mailowy: konferencjanadziejeludzkosci2023@us.edu.pl

Komunikat_2023

Zal_1_Karta_zgłoszenia_uczestnictwa_w_konferencji

Liczymy na Państwa obecność na konferencji oraz owocne dyskusje, zapewniając jednocześnie przyjazną atmosferę naukową.

W imieniu organizatorów serdecznie pozdrawiam i ślę wyrazy szacunku

dr hab. Alicja Żywczok, prof. UŚ (przewodnicząca komitetu organizacyjnego).