Instytut Pedagogiki

16.04.2023 - 13:59 aktualizacja 16.04.2023 - 13:59
Redakcja: tomaszhuk

Interdyscyplinarny Kiermasz Nauki – od teorii do praktyki to naukowe wydarzenie, które ma popularyzować naukę oraz najnowsze badania z różnych dyscyplin, prowadzone w polskich i zagranicznych ośrodkach naukowych.

Naukowe spotkania mają zachęcać do poznawania otaczającej rzeczywistości i tego, co dzieje się w nauce oraz pokazywać, że teoria jest potrzebna praktyce a praktyka teorii.

Mamy nadzieję, że organizowane wykłady, dyskusje i warsztaty prowadzone przez badaczy z Uniwersytetu Śląskiego oraz zaproszonych gości ze świata nauki przyczynią się do zdobywania wiedzy i umiejętności oraz osobistego rozwoju Uczestników tego wydarzenia.

Najbliższe naukowe spotkanie odbędzie się 16.05.2023 r. o godz. 10.00-13.00

w Auli Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach przy ul. Grażyńskiego 53.

Wykład otwarty nt. Diagnoza dymensjonalna zaburzeń autystycznych podstawą skutecznej terapii wygłosi Pani Profesor dr hab. MARTA KORENDO

Udział w wykładzie jest bezpłatny, ilość miejsc jest ograniczona.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o rejestrację do dnia 5.05.2023 r.

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest wypełnienie KARTY ZGŁOSZENIA:

W IMIENIU ORGANIZATORÓW

dr JOANNA SKIBSKA