Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Instytut Pedagogiki

seminaria

liczba aktualności na stronie
8162432
więcej

III Seminarium Naukowe Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

W dniach 18–19 czerwca 2026 roku w Hotelu Diament w Ustroniu odbyło się III Seminarium Naukowe Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach z cyklu „Pedagogika w badaniach – współczesne problemy i wyzwania”. Tegoroczna edycja poświęcona była tematowi „Badania ilościowe i jakościowe – metodologia badań pedagogicznych”. Otwarcia seminarium dokonały dr hab., prof. UŚ Edyta Widawska –...

Kategorie: informacjeseminariaWiadomościwspółpracawydarzenia
return to top