Wydział Teologiczny

Spotkanie podsumowujące podróże studyjne w roku 2022

21.12.2022 - 08:00 aktualizacja 02.01.2023 - 14:53
Redakcja: Wojciech Kamczyk
25 listopada 2022 r. w auli Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbyło się spotkanie podsumowujące podróże studyjne do Kanady, Izraela oraz Stanów Zjednoczonych, a także zagraniczne staże pastoralne studentów w Zambii i Izraelu. Opiekunowie merytoryczni wyjazdów szkoleniowych – dr Aleksandra Kłos-Skrzypczak, dr Monika Kornaszewska-Polak oraz ks. dr Dawid Ledwoń – przedstawili założenia programu POWER oraz projektu „Jeden Uniwersytet – Wiele Możliwości. Program Zintegrowany”, z kolei uczestnicy wizyt studyjnych, podzielili się wrażeniami oraz zdobytym doświadczeniem. Wspomnieniom towarzyszyła projekcja krótkich reportaży filmowych oraz prezentacja zdjęć. Spotkanie moderował ks. dr Bartłomiej Kuźnik, a oprawę muzyczną wydarzenia zapewnili państwo Dominika i Rafał Kierpcowie. W organizację i promocję wydarzenia włączyła się Wydziałowa Rada Samorządu Studenckiego oraz Radio eM.

Relacje z poszczególnych wizyt:

Relacje ze staży: