asa

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Judyty Bąk

15.06.2021 - 18:10 aktualizacja 29.06.2021 - 20:58
Redakcja: Dawid Czapla

Dyrektor i Rada Naukowa Instytutu Matematyki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach zawiadamiają, że w dniu 29 czerwca 2021 r. o godz. 9:30 w sali 212 w budynku Wydziału Nauk Społecznych przy ul. Bankowej 11 w Katowicach odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej Pani mgr Judyty Bąk pt.

O pewnych własnościach baz oraz π-baz przestrzeni topologicznych.

Promotor rozprawy:

dr hab. Andrzej Kucharski, prof. UŚ, Instytut Matematyki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Recenzenci:

• prof. dr hab. Taras Banakh, Uniwersytet im. Jana Kochanowskiego w Kielcach, Uniwersytet Ivana Franki we Lwowie,
  • prof. dr hab. Wiesław Kubiś, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Dla wszystkich zainteresowanych transmisja obrony będzie dostępna na kanale UŚ TV w portalu YouTube: link do transmisji.

Praca doktorska znajduje się w Bibliotece Uniwersytetu Śląskiego – Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka AkademickaStreszczenie rozprawy oraz recenzje można znaleźć na tej stronie lub w BIP UŚ.

Kopię oficjalnego zawiadomienia, podpisanego przez Dyrekcję Instytutu Matematyki, można pobrać klikając w ten link.