asa

02.10.2022 - 23:13 aktualizacja 02.10.2022 - 23:28
Redakcja: Dawid Czapla

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że w związku komunikatem JM Rektora w sprawie organizacji tygodnia adaptacyjnego (z dnia 28/09/2022) dla studentów I roku studiów licencjackich i jednolitych studiów magisterskich, dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych dla tychże studentów są:

• 3 października 2022 r., ze względu na integracyjną grę terenową, organizowaną przez Samorząd Studencki i Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu;
  • 4 października 2022 r. (na WNŚiT), ze względu na odbywanie się szkoleń z zakresu praw i obowiązków studenta.

Ponadto, zważywszy na uroczystość inauguracji roku akademickiego na Wydziale Nauk Ścisłych i Technicznych, decyzją Pani Dziekan, prof. dr hab. Danuty Stróż, dniem dziekańskim, tj. wolnym od zajęć dydaktycznych dla wszystkich studentów WNŚiT, ogłoszony został 5 października 2022 r. (link do ogłoszenia).