Instytut Nauk o Ziemi

Finał XII Konkursu Prac Dyplomowych z zakresu Kartografii, Geomatyki i Geoinformacji

19.10.2020 - 08:57 aktualizacja 15.03.2021 - 12:35
Redakcja: szczepansamulewicz

W dniu 13 października 2020 r. odbył się finał XII Ogólnopolskiego Konkursu Prac Dyplomowych z zakresu Kartografii, Geomatyki i Geoinformacji, w trybie telekonferencji (online). W tym roku organizatorami Konkursu byli Katedra Geomatyki i Kartografii Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej oraz Oddział Kartograficzny Polskiego Towarzystwa Geograficznego.

Do konkursu dopuszczonych zostało 26 prac realizowanych w roku akademickim 2019/2020. Decyzją Jury XII Ogólnopolskiego Konkursu Prac Dyplomowych z zakresu Kartografii, Geomatyki i Geoinformacji przyznano trzy nagrody główne i dwa wyróżnienia.

II miejsce zajęła Natalia Łatacz z Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (kierunek Geografia) za pracę licencjacką Analiza środowiska geograficznego zbiornika retencyjnego na Stradomce w Blachowni z wykorzystaniem technologii geoinformacyjnych (opiekunowie dr Andrzej Tyc, dr Michał Laska)