Instytut Nauk o Ziemi

Metody geofizyczne w badaniach dna morskiego – spotkanie z pracownikiem firmy MEWO S.A.

28.02.2024 - 15:37 aktualizacja 28.02.2024 - 15:39
Redakcja: lukaszmalarzewski

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a zwłaszcza studentki i studentów na spotkanie z panem Kacprem Sokołem, pracownikiem firmy MEWO S.A., absolwentem naszego Wydziału.

Spotkanie zatytułowane:

Metody geofizyczne w badaniach dna morskiego prowadzone przez MEWO S.A.

odbędzie się w dniu 18 marca br. o godzinie 13:00 w sali 001

W trakcie spotkania będzie możliwość porozmawiania o specyfice pracy w zawodzie geologa, geofizyka, geoinżyniera, geotechnika na Morzu Bałtyckim, a także poznać zadania i obowiązki pracowników firmy MEWO S.A.

MEWO S.A. to nowoczesna firma działająca na europejskim rynku offshore i największa w Polsce niezależna firma świadcząca usługi w zakresie badań i pomiarów środowiskowych, geofizycznych oraz geotechnicznych. Nasza oferta w tym zakresie obejmuje prowadzenie prac badawczych i rozwojowych oraz wynajem specjalistycznych usług i sprzętu badawczo-pomiarowego. MEWO S.A. dostarcza usługi i rozwiązania dla morskich sektorów energetycznych na Morzu Bałtyckim, Morzu Śródziemnym i południowej części Morza Północnego w zakresie ropy i gazu, odnawialnych źródeł energii, telekomunikacji podmorskiej i badań morza.