Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Instytut Nauk o Ziemi
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Konferencja Naukowa „Dziedzictwo kultury a proces inwestycyjny”

25.03.2024 - 15:02 aktualizacja 25.03.2024 - 15:04
Redakcja: lukaszmalarzewski

Konferencja Naukowa „Dziedzictwo kultury a proces inwestycyjny”

8 kwietnia 2024 r. Muzeum Śląskie

 

8 kwietnia 2024 r. w siedzibie Muzeum Śląskiego w Katowicach odbędzie się Konferencja Naukowa „Dziedzictwo kultury a proces inwestycyjny”. Współorganizatorem Konferencji jest Centre for Biomass Energy Research and Education, którego dyrektorem jest dr hab. Iwona Jelonek prof. UŚ (profesor na Wydziale Nauk Przyrodniczych oraz przewodniczącą Komisji Klimatu w Sejmiku Śląskim).

Centrum badawcze nie tylko specjalizuje się w badaniach nad wykorzystaniem biomasy, ale również prowadzi badania nad architekturą antropocenu i dziedzictwem kultury poprzemysłowej. W jego imieniu dyrektor Centrum wygłosi referat pt. „Architektura antropocenu dziedzictwem kultury poprzemysłowej”.

Więcej informacji o wydarzeniu: Strona internetowa  I  Facebook

Formularz rejestracyjny (udział w wydarzeniu jest bezpłatny):  FORMULARZ

Współorganizatorzy: Centrum Badawcze Publicznego Prawa Konkurencji i Regulacji Sektorowych, Główny Instytut Górnictwa – Państwowy Instytut Badawczy, Centre for Biomass Energy Research and Education, Instytut Rozwoju Gospodarczego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Muzeum Śląskie w Katowicach.

Patronat honorowy: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Rektor Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Marszałek Województwa Śląskiego i Prezydent Miasta Katowice.

return to top