Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Instytut Sztuk Plastycznych
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Wystawa prac pedagogów Instytutu Grafiki Artystycznej z Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi

28.03.2024 - 11:39 aktualizacja 28.03.2024 - 11:39
Redakcja: Andrzej Szczurek

Wystawa prac pedagogów Instytutu Grafiki Artystycznej z Akademii Sztuk Pięknych im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi, ma na celu promowanie sztuki oraz kultury poprzez prezentację różnorodnych prac artystycznych, które wykorzystują różnorodne techniki graficzne, takie jak grafika komputerowa, litografia, metal, sitodruk, drzeworyt czy linoryt.

Zapraszamy serdecznie na wyjątkową wystawę prac pedagogów Instytutu Grafiki Artystycznej z Akademii Sztuk Pięknych im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi, która przeniesie Państwa w fascynujący świat wyobraźni i kreatywności artystycznej. Ta ekspozycja jest nie tylko okazją do poznania różnorodnych prac wykonanych w technikach graficznych, ale również możliwością głębszego zanurzenia się w świat sztuki, w którym forma, kolor i wyrazistość oddają bogactwo emocji i myśli.

Wystawa grafiki artystycznej,którą prezentujemy, jest efektem inspirującej podróży przez przestrzenie wyobraźni, wyrażonej w różnorodnych technikach graficznych, od tradycyjnych po nowoczesne. Dzieła prezentowane na tej ekspozycji emanują różnorodnością stylów, tematów i przekazów, co sprawia, że każdy odwiedzający może znaleźć coś, co poruszy jego duszę i wywoła refleksje.

Jesteśmy przekonani, że ta wystawa stanowi niepowtarzalną okazję do zanurzenia się w fascynujący świat sztuki graficznej oraz do doświadczenia niezapomnianych wrażeń estetycznych i emocjonalnych. Dlatego też serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w tej niezwykłej podróży przez świat grafiki artystycznej, który kusi i inspiruje, zachwyca i zaskakuje.

Wernisaż wystawy: 03.04.2024, godzina: 13:15
Czas trwania wystawy: 03-30.04.2024 r.

Organizator wystawy: dr hab. Tomasz Jędrzejko, prof. UŚ
Kuratorka wystawy: dr hab. Agata Stępień , prof. ASP Łódź
Projekt identyfikacji : Zoja Kabała Idzikowska und Papa

Zaproszenie Instytut Grafiki Artystycznej z Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi

Wystawa prac pedagogów Instytutu Grafiki Artystycznej z Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi

Grafika

return to top