Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Wydział Nauk Przyrodniczych

Anna Abramowicz czwartek 13:00 – 13:45

 

Joanna Adamczyk Środa 13:00 – 13.45
Jolanta Burda Poniedziałek

Czwartek

13:00 – 13:45 (on-line)

13:00 – 13:45 (live)

Jerzy Cabała Poniedziałek

Wtorek

13:00 – 14:00

10:00 – 11:00

Ryszard Chybiorz dowolny termin po wcześniejszym uzgodnieniu drogą mailową
Justyna Ciesielczuk Wtorek 13:00 –13.45
Maria Czaja Poniedziałek

Piątek

13:45 – 14:30 (on-line)

14:00 – 14:45 (live)

Dominika Dąbrowska Środa 13:00 – 13.45
Katarzyna Dąbrowska-Zapart przebywa na urlopie
Maria Dziurowicz Poniedziałek 13:00 – 14:00
Monika Fabiańska Poniedziałek 11:30 – 13:00
Paweł Filipiak Poniedziałek 9:00 – 10:00
Krzysztof Gaidzik Poniedziałek 13:00 – 13:45
Evgeny Gałuskin Wtorek 10:00 – 12:00
Irina Gałuskina Środa 13:00 – 14:00
Aleksandra Gawęda Poniedziałek

Wtorek

Piątek

13:00 – 13.45 (petrologia on-line)

13:00 – 13.45 (geol. reg. św. on-line)

9:00 – 10:00 (petrol. skał magm. i met. live s. 1109)

Adam Idziak Środa 13:00 – 13:45
Mariola Jabłońska Poniedziałek

Czwartek

10:30 – 11:30

14:45 – 15:30

(terminy uzależnione od wyjazdów terenowych lab. ULKA)

Sabina Jakóbczyk-Karpierz Wtorek 13:00 – 13:45
Janusz Janeczek Czwartek

Piątek

13:00 – 14:00

9:00 – 9:45

Iwona Jelonek Środa

Czwartek

13:00 – 13.45

13:00 – 13.45

Krzysztof Jochymczyk Poniedziałek 11:30 – 12:15
Dominik Jura Wtorek 13:00 – 13.45
Rafał Juroszek Poniedziałek

Środa

9:30 – 10:30 (mineralogia)

13:00 – 13:45 (pozostałe)

Sławomir Kędzior Czwartek 12:30 – 13:30
Marta Kondracka Poniedziałek 11:00 – 11:45
Andrzej Kowalczyk Piątek 13:00 – 14:00
Wojciech Krawczyński Wtorek 13:00 – 13.45
Tomasz Krzykawski Wtorek 10:00 – 12:00
Daria Książak Wtorek 11:00 – 13:00
Jakub Kucharczyk Wtorek 13:00 – 13.45
Krzysztof Kupczak Wtorek 13:00 – 13.45
Ryszard Kuzak Środa 13:00 – 13.45
Dariusz Malczewski Poniedziałek 14:00 – 15:00
Leszek Marynowski Poniedziałek 9:30 – 10:15
Aniela Matuszewska Wtorek 12:35 – 13:20
Maciej Mendecki Wtorek 13:00 – 13.45
Magdalena Misz-Kennan Środa

Czwartek

13:00 – 13:45

13:00 – 13:45

Anna Musioł Piątek 9:45 – 10:30 (on-line)
Ádam Nádudvári Piątek 9:00 – 10:00
Dariusz Nawrocki Środa 16:00 – 16:45 (on-line)
Jerzy Nita wtorek 13.00 – 13.45
Małgorzata Nita wtorek 13.00 – 13.45
Katarzyna Nowak Poniedziałek 9:30 – 10:30
Krzysztof Pawełczyk Poniedziałek 13:00 – 13:45 (on-line)
Jolanta Pierwoła Wtorek 13:00 – 13:45
Agnieszka Pisarzowska Środa 13:00 – 13:45
Michał Rakociński Wtorek

Środa

13:00 – 13:45

13:00 – 13:45

Jacek Różkowski Poniedziałek 13:00 – 13:45
Hanna Rubin Wtorek 12:30 – 13:30
Krystyn Rubin Wtorek 12:30 – 13:30
Wojciech Rykała Środa 13:00 – 13:45
Grzegorz Sadlok Poniedziałek 13:00 – 13:45
Mariusz Salamon Czwartek 9:30 – 10:15 (geologia)

13:00 – 13:45 (geologia stos.)

Tomasz Salamon Wtorek

Czwartek

13:00 – 13:45

11:30 – 12:15

Sławomir Sitek (IGS-EiGP) Poniedziałek 13:00 – 13:45 (hybrydowo)
Sławomir Sitek (INoZ) Poniedziałek 13:00 – 13:45
Piotr Siwek Czwartek 13:00 – 13:45
Sylwia Skreczko Środa

Czwartek

13:00 – 13.45 (live)

13:00 – 13:45 (on-line)

Jakub Słowiński Środa 13:00 – 13.45
Beata Smieja-Król Środa 13:00 – 13:45
Justyna Smolarek-Łach pracownik przebywa na urlopie
Danuta Smołka-Danielowska Wtorek 13:00 –13.45
Marek Sołtysiak Środa 13:00 – 13:45
Dorota Staneczek Wtorek 13:00 – 13:45 (on-line)
Iwona Stan-Kłeczek Środa 13:00 – 13:45
Dawid Surmik Piątek 10:00 – 11:00
Katarzyna Sutkowska Wtorek 13:00 – 13:45
Marcin Sysło Środa 14:00 – 15:00
Jacek Szczygieł pracownik przebywa na stypendium
Eligiusz Szełęg Poniedziałek 10:00 – 12:00
Krzysztof Szopa Środa 12:30 – 13:30
Ewa Szram Środa 13:00 – 13.45
Kinga Ślusarczyk Piątek 13:00 – 13:45
Dorota Środek Piątek 13:00 – 13:45
Lesław Teper Środa 13:00 – 13.45
Rafał Warchulski Środa 13:00 – 13.45
Andrzej Witkowski Czwartek 13:00 – 13.45
Michał Zatoń Piątek 10:00 – 12:00
Magdalena Zielińska Wtorek

Środa

13:00 – 13:45 (on-line)

13:00 – 13:45 (live)

Jerzy Żaba Poniedziałek 13:00 – 14:00
Bogdan Żogała Poniedziałek 12:00 – 12:45

return to top