Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Wydział Nauk Przyrodniczych

KONSULTACJE 2020/2021

Jarosław Badera urlop
Kamila Banasik C 13.00-13.45
Andrzej Boczarowski W 13.00-13.45
Jolanta Burda Pn

W

15.15-16.00

13.00-13.45

Jerzy Cabała Pn 10.00-12.00
Ryszard Chybiorz W 13.00-13.45
Justyna Ciesielczuk Pn 13.00-13.45
Maria Czaja Pn, W, Ś, Pt 13.00-13.45*
Stanisław Ćmiel C 13.00-13.45
Dominika Dąbrowska Pn 13.00-13.45
Katarzyna Dąbrowska-Zapart Pn 13.00-13.45
Marcin Dreger zatrudniony w letnim sem.
Stanisław Duber Ś 13.00-13.45
Monika Fabiańska Pn 13.00-13.45
Paweł Filipiak W 11.00-12.30
Krzysztof Gaidzik Pn 13.00-13.45
Evgeny Galuskin Pn 13.00-13.45
Irina Galuskina Pn 13.00-13.45
Aleksandra Gawęda W 13.00-13.45
Adam Idziak Ś 13.00-13.45
Mariola Jabłońska Ś 13.00-13.45
Sabina Jakóbczyk-Karpierz Pn 13.00-13.45
Janusz Janeczek Ś 13.00-13.45
Iwona Jelonek Ś 13.00-13.45*
Krzysztof Jochymczyk W 11.45-12.30
Dominik Jura Pn 13.00-13.45
Rafał Juroszek Pt 13.00-13.45
Łukasz Karwowski W 10.00-13.00
Sławomir Kędzior Ś 13.00-13.45
Marta Kondracka urlop
Andrzej Kowalczyk Ś 13.00-13.45
Wojciech Krawczyński Pn 13.00-13.45
Tomasz Krzykawski Ś 13.00-13.45
Ryszard Kuzak Ś 13.00-13.45
Lucyna Lewińska-Preis urlop
Włodzimierz Łapot W 13.00-13.45
Dariusz Malczewski Ś 13.00-13.45
Leszek Marynowski Ś 13.00-13.45*
Aniela Matuszewska Pn 13.00-13.45
Maciej Mendecki Ś 13.00-13.45
Magdalena Misz-Kennan Pn, Ś,

C, Pt

8.00-15.00

8.00-15.30

Adam Nadudvari Pn 13.00-13.45
Jerzy Nita Pn 13.00-13.45
Małgorzata Nita Pt 13.00-13.45
Jolanta Pierwoła Ś 13.00-13.45
Agnieszka Pisarzowska W – on line

C – kontakt

13.00-13.45

13.00-13.45

Michał Rakociński W 13.00-13.45
Jacek Różkowski Pn 13.00-13.45
Hanna Rubin C 13.00-13.45
Krystyn Rubin C 13.00-13.45
Grzegorz Sadlok Pn 13.00-13.45
Tomasz Salamon Pt 13.00-13.45
Mariusz Salamon Ś 13.00-13.45
Anna Sałacińska
W 13.00-13.45
Sławomir Sitek (INoZ) W 13.00-13.45
Sławomir Sitek (IGS-EiGP) Pn 13.00-13.45
Piotr Siwek W 13.00-13.45
Sylwia Skreczko C 13.00-13.45
Beata Smieja-Król Pn, W 13.00-13.45
Justyna Smolarek-Łach C 13.00-13.45
Danuta Smołka-Danielowska Ś 12.30-13.45
Marek Sołtysiak W 13.00-13.45
Iwona Stan-Kłeczek Pn 13.00-13.45
Katarzyna Sutkowska W 13.00-13.45
Jacek Szczygieł Ś 13.00-13.45
Eligiusz Szełęg W 13.00-13.45
Krzysztof Szopa Pt 11.00-13..00
Kinga Ślósarczyk C 13.00-13.45
Lesław Teper C 13.00-13.45
Rafał Ulańczyk zatrudniony w letnim sem.
Rafał Warchulski Pn 13.00-13.45
Andrzej Witkowski Pn 13.00-13.45
Tomasz Wrzołek Pn 13.00-13.45
Michał Zatoń W 12.00-14.00
Magdalena Zielińska Ś, Pt 13.00-13.45
Natalia Zioła
Pn 13.00-13.45
Jerzy Żaba Pn 13.00-13.45
Bogdan Żogała Pn 13.00-13.45
*- oznacza konieczny wcześniejszy kontakt mailowy

 

return to top