Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Wydział Teologiczny

IV Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa „NEWMANALIA – odkrywając ortodoksję”

24.04.2020 - 17:18 aktualizacja 07.07.2020 - 22:24
Redakcja: maciejbasiuk

IV Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa „NEWMANALIA – odkrywając ortodoksję”, której tegoroczna edycja jest zatytułowana: „Teologia papieża Franciszka”, odbędzie się w formie wideokonferencji. Pragnąc wyjść naprzeciw studentom i doktorantom w czasie ograniczeń związanych z epidemią, wprowadziliśmy kilka zmian organizacyjnych:

· Konferencja odbędzie się w trybie zdalnym w terminie 9 czerwca b.r. 

· Termin nadsyłania abstraktów został przedłużony do 17 maja b.r.

· Ze względu na zdalny tryb wydarzenia opłaty konferencyjne nie będą pobierane.

· Pozostaje temat przewodni „Teologia papieża Franciszka”, niemniej jednak wcześniej podane bloki tematyczne można potraktować tylko jako inspirację. Przyjmujemy referaty na dowolny temat z dziedziny teologii lub nauk humanistycznych bliskich teologii powiązany z tematem głównym.

· Z racji zamknięcia bibliotek podanie bibliografii w zgłoszeniu jest opcjonalne.

 

Zgłoszenie możliwe jest tylko przez formularz rejestracyjny. W zależności od poziomu referatów planowane jest wydanie recenzowanej monografii wieloautorskiej.

 

Więcej informacji na temat „Newmanaliów” można znaleźć w załączonym liście intencyjnym oraz na stronie internetowej i na Facebooku.

 

Formularz rejestracyjny: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdGIS3U1pmVX8j2F_E9OhQZN32-UwKixO_ttt-QvHzVNnKxdw/viewform

Strona: https://newmanalia.wordpress.com/

Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/866683130502136/

return to top