Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Wydział Teologiczny

Pandemia COVID-19 w Doświadczeniu Studentów

03.06.2020 - 07:33 aktualizacja 03.06.2020 - 07:33
Redakcja: maciejbasiuk

Droga Studentko! Drogi Studencie!

 

Pandemia SARS-CoV-2 postawiła przed nami wszystkimi wiele wyzwań. Wpływ tego globalnego kryzysu bez wątpienia obejmuje również zdrowie psychiczne.

 

Jak Ty radzisz sobie z obecną sytuacją?

Udzielając informacji na ten temat w dołączonej poniżej ankiecie, wesprzesz tworzenie strategii wsparcia psychologicznego i próbę skutecznego zmierzenia się z negatywnymi, długofalowymi psychologicznymi skutkami pandemii. Zaangażowany w projekt zespół* psychologów, socjologów, lekarzy i studentów, zmierza do stworzenia rekomendacji w tym zakresie.

 

bit.ly/COVID-19_Perspektywa_Studentow-Ankieta

Z góry dziękuję za Twój czas. Wypełnienie ankiety zajmie nie więcej niż 20 minut⏱️

 

Będzie wspaniale, jeśli zaprosisz do wypełnienia ankiety swoich znajomych studentów z Polski i z zagranicy (ankieta w języku angielskim: bit.ly/COVID-19_Student_Experience_Survey).

*Badanie realizowane jest przez zespół naukowców i studentów z Zakładu Psychologii i Komunikacji Medycznej WUM, Studenckiego Koła Naukowego PSYCHE WUM, Uniwersyteckiej Poradni Psychologicznej WUM, Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego i Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia.

W razie pytań zachęcam do kontaktu mailowego magdalena.lazarewicz@wum.edu.pl lub komentując post bit.ly/COVID-19_Studenci.

Z gorącymi pozdrowieniami,

Magdalena Łazarewicz

return to top