doktorant

29.04.2020 - 11:43 aktualizacja 29.04.2020 - 11:46
Redakcja: dianapasek
Tagi: doktorant, JM Rektor, stypendia

Uczelniana Rada Samorządu Doktorantów rozpoczęła prace nad propozycją wprowadzenia zmian do obecnych zasad przyznawania stypendiów JM Rektora dla najlepszych doktorantów. Celem tych działań jest uproszczenie zasad, wyeliminowanie nieścisłości i nieprawidłowości oraz ostateczne dopasowanie reguł do obecnie panujących zasad (przyjętych wraz z wejściem Ustawy 2.0).
URSD zaprasza wszystkich doktorantów do współpracy – to okazja do wyrażenia swoich opinii i zaproponowania rozwiązań. Ze wstępnych ustaleń poczynionych przez członków URSD wynika, że propozycja będzie opierała się na uproszczeniu systemu, według którego zasady będą podzielone nie na 11, a na 3 obszary. Zapraszamy do współpracy z jedną z trzech grup tworzących propozycje dla swojego obszaru. Chętnych prosimy o kontakt z koordynatorem odpowiedniej grupy:

Obszar nauk ścisłych: Łukasz Pieszczek, e-mail: lukasz.pieszczek@us.edu.pl

Obszar nauk społecznych: Katarzyna Słania, e-mail: kasiaslania@poczta.onet.pl

Obszar nauk humanistycznych (w tym obszarze zawarte będą również dyscypliny artystyczne): Dawid Adamczyk, e-mail: adamczyk.dawid93@gmail.com