doktorant

Nabór wniosków na stypendia doktoranckie na rok akademicki 2020/2021 (Wydział Humanistyczny – studia doktoranckie)

10.09.2020 - 15:40 aktualizacja 11.09.2020 - 09:58
Redakcja: Ryszard Knapek

Rozpoczął się nabór wniosków na stypendia doktoranckie na rok akademicki 2020/2021.

Doktoranci, którzy pierwszy raz przedłużają okres studiów doktoranckich, mogą ubiegać się o stypendium doktoranckie oraz stypendium z dotacji projakościowej.

STYPENDIA DOKTORANCKIE

Termin składania wniosków o stypendium doktoranckie upływa 10 października 2020 roku. We wniosku o stypendium doktoranckie doktorant uwzględnia dane z całego przebiegu studiów trzeciego stopnia, co oznacza, że osiągnięcia wskazane i udokumentowane w latach poprzednich należy wprowadzić do wniosku bieżącego. Mogą o nie wnioskować także doktoranci zatrudnieni na Uniwersytecie Śląskim.

STYPENDIA Z DOTACJI PROJAKOŚCIOWEJ

Termin składania wniosków o stypendium projakościowe upływa 10 października 2020 roku. We wniosku o stypendium projakościowe doktorant uwzględnia dane z ubiegłego roku akademickiego.