doktorant

15.12.2020 - 11:04 aktualizacja 15.12.2020 - 11:04
Redakcja: dianapasek
Tagi: doktorant, europejskie programy nauczania, Transfrom4Europe

Uniwersytet Śląski stał się jednym z siedmiu uniwersytetów europejskich wchodzących w skład jednego konsorcjum w ramach projektu Transform4Europe. Docelowo przy współpracy kilku uczelni stworzony ma być jeden wspólny kampus europejski.

Osoby odpowiedzialne na wdrażanie projektu w Uniwersytecie Śląskim chciałyby, żeby w procesie tym uczestniczyli studenci i doktoranci (nie jeden przedstawiciel, a rzeczywiście konkretna, większa grupa doktorantów). Serdecznie zachęcamy wszystkich doktorantów do zaangażowania się w projekt!

Doktoranci mają aktywnie uczestniczyć w pracach w ramach kilku grup. Jest 5 głównych obszarów współpracy:

– europejskie programy nauczania,

– innowacyjne metody kształcenia,

– współpraca z otoczeniem społeczno-gospodarczym,

– mobilność dla wszystkich,

– wielojęzyczność T4E.

Jeśli któryś z obszarów Państwa interesuje, albo jest zgodny z Państwa umiejętnościami lub doświadczeniami i chcieliby Państwo w ramach takiej grupy pracować, zachęcamy do zapisów za pośrednictwem maila na adres: emilie.szwajnoch@us.edu.pl . Prosimy o zgłoszenia do dnia 29. grudnia 2020 roku.

W celu uzyskania dalszych informacji, prosimy o kontakt na adres: emilie.szwajnoch@us.edu.pl