doktorant

11.02.2021 - 16:01 aktualizacja 17.03.2021 - 15:10
Redakcja: dianapasek
Tagi: doktorant, Filbright, Reserch

Fulbright Junior Research Award 2022-23 to program dla osób przygotowujących rozprawę doktorską w polskich instytucjach naukowych. Celem stypendium, trwającego od 4 do 10 miesięcy, jest realizacja własnego projektu badawczego w amerykańskiej uczelni, instytucie badawczym non-profit lub organizacji pozarządowej w USA, powiązanego z tematyką przygotowywanej rozprawy doktorskiej. Nabór trwa do 28 maja 2021.

23 lutego br. odbyło się spotkanie informacyjne dla doktorantów Uniwersytetu Śląskiego. Spotkanie prowadziłą Koordynatorka Programu – Patrycja Donaburska wraz z gośćmi – członkiem Rady Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta – prof. Markiem Konarzewskim oraz absolwentką Programu – dr Barbarą Lewicką z Instytutu Socjologii Uniwersytetu Śląskiego.

Nagranie ze spotkania dostępne jest na kanale YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=hQw1QruIIvU