doktorant

11.02.2021 - 16:01 aktualizacja 11.02.2021 - 16:01
Redakcja: dianapasek
Tagi: doktorant, Filbright, Reserch

Fulbright Junior Research Award 2022-23 to program dla osób przygotowujących rozprawę doktorską w polskich instytucjach naukowych. Celem stypendium, trwającego od 4 do 10 miesięcy, jest realizacja własnego projektu badawczego w amerykańskiej uczelni, instytucie badawczym non-profit lub organizacji pozarządowej w USA, powiązanego z tematyką przygotowywanej rozprawy doktorskiej. Nabór trwa do 28 maja 2021.

Wszystkich zainteresowanych programem Junior Research Award serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym, które poprowadzi Koordynatorka Programu – Patrycja Donaburska wraz z gośćmi – członkiem Rady Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta – prof. Markiem Konarzewskim oraz absolwentką Programu – dr Barbarą Lewicką z Instytutu Socjologii Uniwersytetu Śląskiego.

Spotkanie odbędzie się 23 lutego o godzinie 13:00 na platformie Zoom. Aby wziąć udział w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego, który jest dostępny tutaj.

Do zobaczenia!

return to top