Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
search
doktorant
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Inauguracja roku akademickiego 2021/2022

28.09.2021 - 10:00 aktualizacja 28.09.2021 - 10:00
Redakcja: dianapasek
Tagi: 1 październik, doktoranci, Inauguracja roku akademickiego, Uniwersytet Śląski

Drodzy Doktoranci,
niebawem rozpoczniemy kolejny rok akademicki 2021/2022. Tradycją uniwersytecką jest jego uroczyste zainaugurowanie – w tym roku zarówno podczas inauguracji centralnej, jak i inauguracji wydziałowych/szkół doktorskich, na które serdecznie Państwa zapraszam.

Inauguracja roku akademickiego odbędzie się 1 października 2021 r. o godz. 11.00. Będzie ona transmitowana w serwisie Facebook oraz na uniwersyteckim kanale YouTube.

 

Wszystkich Państwa, którzy będą chcieli wziąć stacjonarny udział w inauguracji centralnej prosimy o wypełnienie formularza rejestracji. Ze względu na ograniczenia liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Harmonogram inauguracji wydziałowych, a także zasady zgłaszania chęci udziału w nich dostępne są na stronie https://us.edu.pl/event/54-inauguracja-roku-akademickiego/.

Choć obecna sytuacja daje nam możliwość bycia już coraz bliżej siebie nadal musimy dbać o nasze wspólne bezpieczeństwo. Wierzymy jednak, że ten zbliżający się rok akademicki pozwoli nam na przebywanie razem i pełny powrót do przestrzeni kampusów Uniwersytetu Śląskiego.

return to top