Dr Agnieszka Podruczna | Oswoić pisanie po angielsku

Redakcja: OO, Sekcja Prasowa
Tagi: język angielski, matura

| dr Agnieszka Podruczna |

W ramach przygotowanych materiałów maturzyści będą mieli możliwość przyswojenia sobie form pisemnych, jakie mogą pojawić się na egzaminie maturalnym z języka angielskiego. Oprócz przygotowania teoretycznego materiały umożliwią również przećwiczenie wszystkich form oraz omówienie najczęściej popełnianych błędów.

Pobierz plik

Dr Agnieszka Podruczna pracuje na stanowisku adiunkta na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, gdzie obroniła w roku 2017 rozprawę doktorską pt. Ciało Innego w feministycznym postkolonialnym dyskursie science-fiction. Jej obecne badania skupiają się na wybranych aspektach fikcji spekulatywnej, które rozpatruje z perspektywy studiów postkolonialnych, jej zainteresowania badawcze zaś oscylują wokół studiów postkolonialnych, gender studies oraz teorii fikcji spekulatywnej.

Dr Agnieszka Podruczna
Dr Agnieszka Podruczna z Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach | fot. archiwum prywatne dr A. Podrucznej

return to top