Dr hab. Katarzyna Węsierska, prof. UŚ laureatką prestiżowej nagrody ASHA Fellow

23.07.2024 - 09:57 aktualizacja 23.07.2024 - 10:12
Redakcja: OO

Dr hab. Katarzyna Węsierska, prof. UŚ z Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach jako pierwsza Polka w historii znalazła się wśród wyróżnionych logopedów i audiologów w tegorocznej edycji prestiżowej nagrody Fellow of the American Speech-Language-Hearing Association (ASHA).

Tytuł ASHA-Fellow to jedno z najważniejszych wyróżnień przyznawanych przez Amerykańskie Stowarzyszenie Logopedów i Audiologów (ASHA) za znaczące osiągnięcia oraz wybitny wkład w rozwój nauk o komunikacji i zaburzeniach w komunikowaniu się. Szczegółowe informacje na temat wyróżnienia oraz laureatów można znaleźć na stronach ASHA: www.asha.org/news/2024/2024-asha-awards-recipients, www.asha.org/about/awards/fellowship-of-the-association.

Oficjalne wręczenie nagród tegorocznym laureatom nastąpi 6 grudnia 2024 roku podczas uroczystej ceremonii w czasie corocznej konwencji ASHA w Seattle.

Laureatce serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dr hab. Katarzyna Węsierska, prof. UŚ

Dr hab. Katarzyna Węsierska, prof. UŚ z Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach | fot. archiwum prywatne prof. K. Węsierskiej