Go to main content

University of Silesia in Katowice

  • Polski
  • English

II blok cyklu „Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania”

09.03.2018 - 17:40, update 05.11.2019 - 11:17
Editors: admin

Cykl wykładów i warsztatów pt. „Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania” (DPTO) jest okazją, by dzięki specjalistom z Future Processing poznać tajniki pracy w branży IT. Najbliższe spotkanie odbędzie się we wtorek 13 marca 2018 roku na Wydziale Informatyki i Nauki o Materiałach Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu.

Uczestnicy II bloku DPTO dowiedzą się m.in., jak ułatwić sobie pracę dzięki testom jednostkowym, jak szybko i bez problemu stworzyć aplikacje typu frontend, czym jest narzędzie Webpack, jak zarządzać zadaniami w stylu SCRUM oraz jak oszczędzić swój czas pracy nad projektem, dzięki zrozumieniu potrzeb zleceniodawcy. Ponadto uczestnicy cyklu będą mieli możliwość zapisania się na warsztaty, które odbędą się w sobotę 24 marca w siedzibie firmy Future Processing w Gliwicach. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc pierwszeństwo udziału w szkoleniu będą miały osoby, które uczestniczyły w wykładach II bloku DPTO i jednocześnie w najciekawszy sposób uzasadnią chęć swojego uczestnictwa w warsztatach. Zapisy na warsztaty potrwają od 15 do 21 marca.

Organizatorem cyklu DPTO jest firma Future Processing (FP) zajmująca się wytwarzaniem najwyższej jakości oprogramowania. FP od lat rozwija kompetencje w zakresie Machine Learning, stosując z powodzeniem swoją wiedzę w przestrzeni obrazowania medycznego, nadzorowania jakości produkcji czy współtworzeniu inteligentnych miast. FP jest także jedną z trzech śląskich firm tworzących konsorcjum FP Space. Jego celem jest m.in. budowa satelity Intuiton-1 z najbardziej wydajnym na świecie komputerem pokładowym i zaawansowanymi przyrządami do obserwacji Ziemi oraz wsparcie budowy 4. polskiego satelity PW-Sat2.

Zapisy na wydarzenie za pośrednictwem strony: www.dpto.pl.

plakat promujący II blok cyklu Dobrych praktyk tworzenia oprogramowania. Widać zdjęcie studentów w sali wykładowej i trzy romby: jeden z datą wykładu, drugi z datą warsztatów, trzeci z hasłem: zarejestruj się www.dpto.us.edu.pl. Barwy biało-zielone

return to top