Jaś Kapela gościem Klubu Myśli Ekologicznej na Uniwersytecie Śląskim

26.02.2020 - 14:01, aktualizacja 26.02.2020 - 14:06
Redakcja: MJ
Tagi: człowiek na Ziemi, Klub Myśli Ekologicznej

61. spotkanie Klubu Myśli Ekologicznej rozpocznie się we wtorek 3 marca 2020 roku o godz. 17.30 w auli Wydziału Nauk Przyrodniczych w Katowicach. Gościem spotkania pt. „Czy to koniec człowieka na Ziemi?” będzie Jaś Kapela – pisarz, poeta, felietonista, aktywista, członek zespołu „Krytyki Politycznej”.

Wydarzenie organizują: prof. dr hab. Piotr Skubała z Wydziału Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Śląskiego i dr Ryszard Kulik z Pracowni na rzecz Wszystkich Istot (przedstawiciele Klubu Myśli Ekologicznej) oraz członkowie Kolegium Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych Uniwersytetu Śląskiego.

Szczegółowe informacje na temat działalności Klubu Myśli Ekologicznej dostępne są na stronie: www.facebook.com.

Zaproszenie (pdf, 750 kB)