Konferencja naukowa „Dziedzictwo kultury a proces inwestycyjny”

28.03.2024 - 10:25, aktualizacja 29.03.2024 - 09:31
Redakcja: wc-a

8 kwietnia 2024 roku w siedzibie Muzeum Śląskiego w Katowicach odbędzie się konferencja naukowa „Dziedzictwo kultury a proces inwestycyjny”.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, lecz wymaga wcześniejszej rejestracji za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

Współorganizatorami wydarzenia są: Centrum Badawcze Publicznego Prawa Konkurencji i Regulacji Sektorowych, Główny Instytut Górnictwa – Państwowy Instytut Badawczy, Centre for Biomass Energy Research and Education, Instytut Rozwoju Gospodarczego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Muzeum Śląskie w Katowicach.

Patronat honorowy nad konferencją objęli: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, rektor Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, marszałek województwa śląskiego i prezydent Katowic.

Więcej informacji znajduje się na stronie: https://centrumprawakonkurencji.us.edu.pl/dziedzictwokonferencja/.

Konferencja naukowa „Dziedzictwo kultury a proces inwestycyjny” odbywa się w ramach Miasto – Region – Akademia – jednego z pasm programowych Europejskiego Miasta Nauki 2024.