Konferencja prasowa dotycząca uruchomienia Akademii Start & Up

04.04.2016 - 16:55, aktualizacja 04.04.2016 - 16:55
Redakcja: admin

We wtorek 5 kwietnia 2016 roku o godz. 10.00 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12, sala 24) odbędzie się konferencja prasowa dotycząca uruchomienia Akademii Start & Up – projektu edukacyjnego skierowanego do przedsiębiorców, którzy rozpoczynają działalność lub prowadzą ją nie dłużej niż 5 lat. Pierwsza edycja realizowana będzie w Katowicach od kwietnia 2016 roku.

Udział w Akademii Start & Up pozwoli uczestnikom poszerzyć wiedzę z zakresu poszukiwania źródeł finansowania, efektywnego wykorzystania środków finansowych, skutecznego inwestowania, a także nabyć umiejętności w kierowaniu wszystkimi obszarami zarządzania firmą.

W konferencji udział wezmą: prorektor ds. kształcenia i studentów prof. dr hab. Ryszard Koziołek, prezes zarządu spółki celowej Uniwersytetu Śląskiego SPIN-US Katarzyna Papież-Pawełczak, dyrektor Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości Zbigniew Faruga, dr Urszula Wiśniewska – reprezentująca partnera zarządzającego Independent Economic Experts' Institute oraz Dariusz Brzeziński – reprezentujący partnera zarządzającego APAX Consulting Group. Po konferencji podpisane zostanie porozumienie dotyczące realizacji Akademii Start & Up.