[ONLINE] V Tyflokonferencja „Zobaczyć Niewidzialne”

07.10.2020 - 08:21, aktualizacja 07.10.2020 - 08:21
Redakcja: OO

Tegoroczna V Tyflokonferencja „Zobaczyć Niewidzialne” odbędzie się w formie zdalnej. Tematyka wydarzenia dotyczyć będzie niepełnosprawności wzroku w kontekście społecznym, edukacyjnym, psychologicznym, medycznym, rehabilitacyjnym oraz w odniesieniu do rozwoju nowych technologii. Gościem specjalnym będzie prof. Bogusław Marek, specjalista w nauczaniu dzieci niewidomych języka angielskiego.

Podczas konferencji będą obowiązywały dwa języki: polski i angielski. Koszt udziału czynnego to 50 zł, natomiast dla słuchaczy opłata wynosi 15 zł.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Wsparcia Społecznego „Feniks”, współorganizatorami Koło Naukowe Pedagogów UŚ Cieszyn oraz Polski Związek Niewidomych – koło w Cieszynie. Konferencja objęta została patronatem Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Śląskiego.

Invitation