Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English

Seminarium pn. „Human Smart City – inteligentne rozwiązania dla ludzi i z ludźmi”

13.10.2021 - 12:48, aktualizacja 13.10.2021 - 12:59
Redakcja: OO

Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Wydział Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej w ramach inicjatywy Obserwatorium Procesów Miejskich i Metropolitalnych (OPMiM) organizują seminarium pn. „Human Smart City – inteligentne rozwiązania dla ludzi i z ludźmi”. Spotkanie odbędzie się we wtorek 26 października 2021 roku o godz. 10.00 za pośrednictwem platformy Zoom.

Wydarzenie jest częścią Akademii Samorządowej – organizowanego cyklicznie przedsięwzięcia OPMiM, którego celem jest propagowanie fachowej wiedzy i budowanie współpracy przedstawicieli środowiska społeczno-gospodarczego ze światem nauki. Tematyka nadchodzącego seminarium koncentruje się na koncepcji human smart city. Obejmować będzie zagadnienia nowoczesnych technologii w zarządzaniu miastem i regionem, miejsc innowacyjnych współtworzonych ze społecznościami lokalnymi czy zielonej transformacji miast i jej wyzwań.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Rejestracji uczestnictwa można dokonać do 25 października 2021 roku włącznie poprzez formularz zgłoszeniowy lub po kliknięciu sekcji „Rejestracja” na plakacie w wersji PDF.

Pytania można kierować do p. Zuzanny Neuve-Église: zuzanna.neuve-eglise@us.edu.pl, tel. 32 359 18 16.

Współorganizacja spotkania przez Uniwersytet Śląski w Katowicach jest dofinansowana z programu „Społeczna odpowiedzialność nauki” Ministra Edukacji i Nauki.

return to top