„Shrek: America and A Wacko Fairy Tale” – wykład prof. Pawła Jędrzejko

23.11.2023 - 11:34, aktualizacja 23.11.2023 - 11:49
Redakcja: K.S

11 grudnia 2023 roku w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej (ul. Bankowa 11, Katowice) odbędzie się wykład dr. hab. Pawła Jędrzejko, prof. UŚ z Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach pt. „Shrek: America and A Wacko Fairy Tale”.

Prof. Paweł Jędrzejko jest nie tylko literaturoznawcą, lecz również muzykiem, żeglarzem oraz członkiem polskiego sekstetu a cappella „Banana Boat”. Jest autorem libretta do musicalu „Captain Who”, morskiego musicalu autorstwa prof. Wojciecha Stępnia z Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Prof. Paweł Jędrzejko to niewątpliwie bardzo interesująca postać o zróżnicowanych zainteresowaniach, talentach i sposobach realizacji swoich pasji.

Więcej informacji znajduje się na stronie wydarzenia.

Wstęp wolny.

grafika organizatorów