Studencka Wymiana „Swap’n Sell”

14.05.2024 - 10:54, aktualizacja 14.05.2024 - 10:54
Redakcja: OO

Posiadasz w domu niedocenione skarby, którymi chciałbyś podzielić się z innymi? A może chciałbyś pozyskać nowe przedmioty do swojej kolekcji? Interesują cię książki, ubrania, dekoracje, a nawet rośliny? Być może sam tworzysz coś oryginalnego, czym pragniesz się podzielić?

W takim razie przyjdź na Studencką Wymianę „Swap’n Sell”, podczas której będziesz mógł wymienić się swoimi drobiazgami z innymi oraz pozyskać nowe, ciekawe przedmioty. Możliwa jest wymiana przedmiot za przedmiot oraz za drobną opłatą. Akcja odbędzie się we wtorek 21 maja 2024 roku w godz. 13.00–13.45 na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Grażyńskiego 53).

Przedmioty, które można przynieść to między innymi:

• książki,
  • notatki ze studiów itp.,
  • ubrania,
  • dekoracje,
  • rękodzieło,
  • rośliny.

Osoby chętne do czynnego udziału i wymiany swoich przedmiotów, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, by ułatwić komunikację i móc lepiej przygotować wydarzenie.

Organizatorzy zachęcają do śledzenia wydarzenia na Facebooku.