Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English

Szkolenie pt. „Skuteczny networking kluczem do zawodowego sukcesu”

09.08.2016 - 13:02, aktualizacja 09.08.2016 - 13:02
Redakcja: admin

17 sierpnia 2016 roku w godz. od 9.00 do 15.00 w Studenckiej Strefie Aktywności w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12, s. 133) odbywać się będzie szkolenie pt. „Skuteczny networking kluczem do zawodowego sukcesu”,które poprowadzi Anna Nazarewicz-Chechelska – trener, socjolog.

Networking to nie tylko sposób na budowanie trwałych kontaktów biznesowych poprzez nawiązywanie nowych znajomości, dzielenie się wiedzą, udzielanie sobie wzajemnej pomocy i obopólne rekomendowanie swoich usług, to także sposób wykorzystywany przez headhunterów podczas rekrutowania i obsadzenia wyższych stanowisk w firmach. Celem warsztatów jest uświadomienie sobie, jak ważnym elementem w rozwoju kariery jest proces budowania marki oraz jak duży wpływ na osiągnięcie sukcesu w życiu (także zawodowym) mają relacje. Spotkanie stanie się okazją do:

  • dowiedzenia się, jakimi typami ludzi warto się otaczać w życiu zawodowym, 
  • sprawdzenia, kogo posiada się w swojej sieci kontaktów, a kogo warto poszukać,
  • nauczenia się otwartości na zawieranie nowych znajomości, które mogą okazać się pomocne w życiu osobistym i zawodowym,
  • stworzenia planu networkingowego, który pomoże w rozwijaniu indywidualnej ścieżki kariery zawodowej,
  • uświadomienia sobie, że autoreklama jest kluczem do sukcesu podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

 

Zapisy rozpoczynają się 10 sierpnia i odbywają się drogą telefoniczną pod numerami: 32 359 19 82 i 32 359 29 32.

Szkolenie zostało zorganizowane w ramach projektu Akademii Rozwoju Kariery 2016 i adresowane jest do studentów oraz absolwentów (do roku po ukończeniu studiów) Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, którzy pragną rozwinąć swoje umiejętności i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy. W ramach przedsięwzięcia organizowane są warsztaty z zakresu autoprezentacji i wystąpień publicznych, efektywności osobistej, zarządzania czasem, treningu spontaniczności, inteligencji emocjonalnej, skutecznego networkingu, przywództwa czy pracy zespołowej.

Harmonogram Akademii Rozwoju Kariery 2016 (dokument pdf)

return to top