Uroczystość wręczenia dyplomów absolwentom Wydziału Nauk Społecznych UŚ

19.07.2022 - 09:23, aktualizacja 20.07.2022 - 09:37
Redakcja: RJ

Uroczyste wręczenie dyplomów absolwentom Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbędzie się 22 lipca o godzinie 14.00 w auli im. prof. Kazimierza Popiołka przy ulicy Bankowej 11. To pierwsze tego typu wydarzenie w historii uczelni.

Absolwenci ubrani będą w togi akademickie, otrzymają list gratulacyjny, a uroczystość zwieńczy słynny gest wyrzucenia biretów w górę. Głównym bohaterom uroczystości towarzyszyć będą przedstawiciele władz uczelni: dr Katarzyna Trynda, prof. UŚ, prorektor ds. kształcenia i studentów oraz prof. dr hab. Zenon Gajdzica, dziekan Wydziału Nauk Społecznych UŚ.

Absolwenci, którzy zadeklarowali swój udział, otrzymają wyjątkowy absolwencki biret oraz będą mieli okazję wykonać pamiątkowe zdjęcie z USiołkiem. Chwilę po uroczystości będzie również okazja do uczczenia sukcesu w gronie koleżanek i kolegów ze studiów, a także rodziny i przyjaciół.