Warsztaty kreatywności

26.03.2019 - 12:55, aktualizacja 05.11.2019 - 11:10
Redakcja: admin

28 marca 2019 roku w godz. od 9.00 do 14.00 w Studenckiej Strefie Aktywności (rektorat Uniwersytetu Śląskiego, Katowice, ul. Bankowa 12, sala nr 133) odbywać się będą organizowane przez Biuro Karier UŚ warsztaty kreatywności, których głównym celem jest pobudzenie potencjału twórczego, jaki drzemie w każdym z nas. Uczestnicy będą mieli okazję sprawdzić, jak bardzo są kreatywni i przekonać się, że innowacyjne rozwiązania są w zasięgu ręki. Uczestnicy spotkania będą mogli poznać techniki myślenia kreatywnego i pokonać kłopoty z „wyjściem poza schemat”.

Warsztaty adresowane są do studentów Uniwersytetu Śląskiego. Szkolenie, które poprowadzi doradca zawodowy Małgorzata Chatys, organizowane są w ramach projektu „Studia i co dalej – zwiększenie konkurencyjności studentów UŚ na rynku pracy”.

Zapisy odbywają się za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego. Przed warsztatami każdy uczestnik otrzyma na e-mail test, dzięki któremu będzie mógł poznać swój potencjał twórczy. Testy zostaną omówione podczas warsztatów.