Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polish
  • English
Interdyscyplinarne Centrum Rozwoju Kadr
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Słowa

Grafika: ciekawość (lupa, moty liści)   „Powołane przez nas centrum ma prowokować pewne pytania, ale też udostępniać miejsce do dyskusji i dostarczać profesjonalnych narzędzi. U źródeł jego powstania tkwiła ciekawość i pasja poznania”
Grafika: doskonałość   „Powinniśmy dbać o to, aby wzajemne zaufanie było budowane na profesjonalizmie. Tak rozumiana doskonałość wymaga rozwijania swoich kompetencji, bez względu na to, jaką rolę pełnimy w uczelni”

 

Grafika: zaangażowanie (motyw liści)   „Możemy rozwiązywać pewne problemy intuicyjnie, ale zminimalizujemy ryzyko porażki, jeśli oprzemy się na danych, których dostarczyć nam mogą profesjonalne narzędzia. My zaangażowaliśmy się w projektowanie takich właśnie rozwiązań”

 

Grafika: wiedza (motyw liści)   „Zapraszamy do współpracy ekspertów oraz gromadzimy wiedzę i konstruujemy narzędzia po to, aby wspomagać uczelnie w projektowaniu ich własnych rozwiązań umacniających pozycję polskiej nauki”

 

Grafika: punkt (motyw liści)   „Każde rozwiązanie, które wypracujemy w ramach centrum, można porównać do rośliny. Damy ci ją, a Ty podejmiesz decyzję, czy ją przyjmiesz, czy będziesz się nią cieszyć i czy o nią zadbasz”
return to top