Instytut Inżynierii Biomedycznej

Medale za „Zasługi dla Uniwersytetu Śląskiego” dla prof. dra hab. A. Cholewki, dra P. Janika oraz dra inż. P. Dudy

05.10.2023 - 10:50 aktualizacja 05.10.2023 - 11:05
Redakcja: M. Kasprzyk
Medal za zasługi
fot. Julia Agnieszka Szymala

Troje pracowników Instytutu Inżynierii Biomedycznej podczas Inauguracji Roku Akademickiego 2023/2024 zostało uhonorowanych medalami za „Zasługi dla Uniwersytetu Śląskiego”:

• Profesor Armand Cholewka – złota odznaka

Za znaczący udział w wydarzeniach popularyzujących naukę i Uniwersytet Śląski w Katowicach

• Doktor Paweł Janik – złota odznaka

Za popularyzację nauki i Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz za znaczący indywidualny wkład w pozyskiwanie funduszy z prac zleconych

• Doktor inż. Piotr Duda – srebrna odznaka

Za wzorową postawę podczas pandemii Covid, gdzie osobiście przez wiele miesięcy angażował się w przygotowywanie indywidualnych zabezpieczeń (dla pracowników Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz jednostek służby zdrowia na terenie woj. śląskiego) ograniczających rozprzestrzenianie się wirusa SARS-CoV-2 oraz za promowanie nauki i Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach podczas licznych wydarzeń i ewentów, w których aktywnie bierze udział nie tylko jako prelegent, ale również jako współorganizator.

Wszystkim odznaczonym serdecznie gratulujemy wyróżnień.