Instytut Językoznawstwa

XI Międzynarodowa Konferencja Magistrantów z udziałem studentek i studentów z zespołu badawczego dr Dagmary Gałajdy

25.05.2023 - 11:33 aktualizacja 25.05.2023 - 11:36
Redakcja: am

W dniu 17 maja 2023 na Wydziale Humanistycznym w Katowicach odbyła się XI Międzynarodowa Konferencja Magistrantów organizowana przez Szkołę Języka i Kultury Polskiej, Wydział Humanistyczny, Centrum Języka i Kultury Chińskiej oraz Koło Naukowe Studentów Obcokrajowców „Wieża Babel”. Członkinie i członkowie zespołu badawczego Instytutu Językoznawstwa oraz grupy projektowej w ramach projektu „Współmyślenie, współdziałanie” (JUWM), których liderką jest dr Dagmara Gałajda mieli zaszczyt i przyjemność uczestniczyć w obradach oraz przedstawić własne projekty przygotowane pod kierunkiem dr Gałajdy.

Zespół badawczy i projektowy reprezentowały studentki i studenci filologii angielskiej (Bartosz Frejlich, Abigail Grabowska, Natalia Grząba, Kinga Jaworek, Karolina Kudela, Katarzyna Matlas, Klaudia Otrębska, Kamil Wałczyk, Antonina Witek, Katarzyna Zielińska) i Kolegium Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych (Magdalena Oleszkiewicz).

Udział wzięła również mgr Katarzyna Roszkowska (Szkoła Doktorska), Dagmara Jarzębska (studentka filologii angielskiej, uczestniczka programu mentorskiego DUO) oraz Olaf Paukstat (student filologii angielskiej).

Szczegółowy program konferencji z tematyką zaprezentowanych referatów oraz więcej informacji na temat samej konferencji można znaleźć na stronie wydarzenia.

plakat konferencji