Instytut Literaturoznawstwa

Zaproszenie do uczestnictwa w konferencji „American Hospitality…”

10.09.2024 - 15:00 aktualizacja 10.09.2024 - 15:05
Redakcja: annaszumiec
Tagi: konferencja

Szanowni Państwo,

miło nam przypomnieć, że w dniach 25-27 września 2024 r. odbędzie się w Białymstoku współorganizowana przez Uniwersytet w Białymstoku i Uniwersytet Śląski zorganizowana w strategicznym partnerstwie z Miastem Białystok i Województwem Podlaskim i pod patronatem Prezydenta Miasta Białystok i Marszałka Województwa Podlaskiego prestiżowa konferencja Polskiego Towarzystwa Studiów Amerykanistycznych (PAAS) oraz International American Studies Association (IASA), która zgromadzi ponad siedemdziesięciu uczonych z kilkunastu krajów świata. Osoby zainteresowane zapraszamy do zapoznania się z programem konferencji (dostępnym na stronie) i do (pasywnego już na tym etapie) uczestnictwa.

Łączymy wyrazy szacunku,

w imieniu Organizatorów
Paweł Jędrzejko

American Hospitality Poster Lady Liberty

Dear Colleagues, dear Students

We are pleased to remind you that on September 25-27, 2024, a prestigious conference of the Polish Association for American Studies (PAAS) and the International American Studies Association (IASA), co-hosted by the University of Białystok and the University of Silesia, organized in strategic partnership with the City of Białystok and the Podlaskie Voivodeship, and under the patronage of the Mayor of Białystok and the Marshal of the Podlaskie Voivodeship, will take place at the University of Białystok. The conference will bring together over seventy scholars from several countries around the world. Interested Colleagues are most welcome to review the conference program (available here) and to participate (passively at this stage) in its sessions.

With Best regards,

on behalf of the Organizers,
Paweł Jędrzejko

American Hospitality Poster Lady Liberty