• Polish

Redakcja: JusJan
Tagi: INTRAG 2020, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, wyróżnienie
LOGO MNiSW

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach 13. Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji INTRAG 2020 przyznało wyróżnienie Uniwersytetowi Śląskiemu w Katowicach i Politechnice Wrocławskiej za projekt pn. „Nowe naturalne surfaktanty – bezpieczne i skuteczne środki ochrony zabytków literatury”, w którym uczestniczą: dr Agnieszka Bangrowska z Wydziału Humanistycznego UŚ [Instytut Nauk o Kulturze], prof. dr hab. Robert Musioł i dr hab. Monika Geppert-Rybczyńska, prof. UŚ z Wydziału Nauk Ścisłych i Technicznych UŚ, a także dr hab. Joanna Feder-Kubis z Katedry Inżynierii Procesowej i Technologii Materiałów Polimerowych i Węglowych PWr. Uczelnie zostały uhonorowane za wysokiej rangi nagrody uzyskane w związku z prezentacją wynalazków w 2019 roku na Międzynarodowych Targach Wynalazczości.

return to top