Instytut Nauk o Ziemi

Wykład prof. Kazuyuki Saito w Instytucie Nauk o Ziemi

16.10.2023 - 15:02 aktualizacja 16.10.2023 - 15:05
Redakcja: lukaszmalarzewski
prof. Kazuyuki Saito, Research Institute for Global Change, Japan Agency for Marine-Earth Science and Technology, Japan Meteorological Agency; Tokyo, Japonia

W najbliższych dniach odwiedzi Instytut Nauk o Ziemi prof. Kazuyuki Saito, który jest pracownikiem Research Institute for Global Change, Japan Agency for Marine-Earth Science and Technology, Japan Meteorological Agency, Tokyo, Japonia. Prof. Saito Jest śwatowej klasy specjalistą w zakresie badań i modelowania występowania wieloletniej zmarzliny. Jego wizyta w INoZ WNP UŚ ma na celu wymianę doświadczeń i konsultację możliwości współpracy w badaniach permafrostowych. W ramach pobytu wygłosi wykład pt.: Wieloletnia zmarzlina w Japonii oraz poza nią – w skali regionalnej i globalnej (Permafrost in Japan and beyond – on a regional and global scale) w dniu 26.10. (czwartek) w sali 123 im. E.Romera, o godzinie 13.30.

Serdecznie zapraszamy!