Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polish
  • English
Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

KIEROWNIK ZESPOŁU: mgr Lucyna Niedobecka

 

mgr Katarzyna Banaś – Sieradzka

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

14.06.2024 godz. 10:00 – 12:00; Sosnowiec, ul. Gen. Grota-Roweckiego 5, sala 1.20
POZIOM B1/B2 i POZIOM B2

CZĘŚĆ USTNA

18.06.2024 od godz. 90:00; Sosnowiec, ul. Gen. Grota-Roweckiego 5, sala 3.8
POZIOM B1/B2 i POZIOM B2

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

18.09.2024 godz. 9:00 – 11:00; Sosnowiec, ul. Gen. Grota-Roweckiego 5, sala 3.8
POZIOM B1/B2 i POZIOM B2

CZĘŚĆ USTNA

18.09.2024 godz. 11:30; Sosnowiec, ul. Gen. Grota-Roweckiego 5, sala 3.8
POZIOM B1/B2 i POZIOM B2

 

mgr Agata Cienciała

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

19.06.2024 godz. 09:00 – 10:30; MIEJSCE: ul. Bankowa 14, sala 227
POZIOM B2

19.06.2024 godz. 11:00 – 12:30; MIEJSCE: ul. Bankowa 14, sala 501
POZIOM A2

CZĘŚĆ USTNA

21.06.2024 godz. 09:00 – 12:00; MIEJSCE: ul. Bankowa 14, sala 501
POZIOM B2

21.06.2024 godz. 12:00 – 14:00; MIEJSCE: ul. Bankowa 14, sala 501
POZIOM A2

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

17.09.2024 godz. 09:00 -10:30; MIEJSCE: ul. Bankowa 14, sala 501
POZIOM B2

17.09.2024 godz. 11:00 – 12:30; MIEJSCE: ul. Bankowa 14, sala 501
POZIOM A2

CZĘŚĆ USTNA

19.09.2024 godz. 09:00 – 10:00; MIEJSCE: ul. Bankowa 14, sala 501
POZIOM B2

19.09.2024 godz. 10:15 – 11:15; MIEJSCE: ul. Bankowa 14, sala 501
POZIOM A2

 

mgr Zdzisław Ciuk

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

19.06.2024 godz. 09.00-11.00; MIEJSCE: Bankowa 14 s.518
POZIOM B2

19.06.2024 godz. 11.15-13.15; MIEJSCE: Bankowa 14 s.518
POZIOM B1/B2

24.06.2024 godz. 09.00-11.00; Cieszyn s.B-1.13

POZIOM B2

CZĘŚĆ USTNA

21.06.2024 godz. 09-12.00; MIEJSCE: Bankowa 14 s.518
POZIOM B2

21.06.2024 godz. 12.15-15.15; MIEJSCE: Bankowa 14 s.518
POZIOM B1/B2

25.06.2024 godz. 09.00-14.00: Cieszyn s.B-1.13

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

16.09.2024 godz. 09.00-11.00; MIEJSCE: Cieszyn s.B-1.13
POZIOM B2

17.09.2024 godz.09.00-11.00; MIEJSCE: Bankowa 14 s.518
POZIOM B2

17.09.2024 godz. 11.15-13.15 Bankowa 14 s.518

POZIOM B1/B2

CZĘŚĆ USTNA

16.09.2024 godz. 13.00-15.00; MIEJSCE: Cieszyn s.B-1.13
POZIOM B2

19.09.2024 godz. 09.00-10.00; MIEJSCE: Bankowa s.518
POZIOM B2

19.09.2024 godz.10.15-11.15; Bankowa s.518

POZOIM B1/B2

 

mgr Katarzyna Faliszewska – Łukasik

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

14.06.2024, 10:00-12:00, WNSiT Sosnowiec (ul Żytnia),
POZIOM C1

19.06.2024, 10:00-12:00, WNS Katowice (ul Grażyńskiego),
POZIOM C1

CZĘŚĆ USTNA

17.06-18.06, 10:00-14:00 WNSiT Sosnowiec (ul. Żytnia),
POZIOM C1

24-25.06, 10:00-14:00 WNS Katowice (ul. Grażyńskiego),
POZIOM C1

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

09.09.2024, 10:00-12:00, WNSiT Sosnowiec (ul Żytnia),
POZIOM C1

10.09.2024, 10:00-12:00, WNS Katowice (ul Grażyńskiego),
POZIOM C1

CZĘŚĆ USTNA

11.09.2024, 10:00-14:00, WNSiT Sosnowiec (ul Żytnia),
POZIOM C1

12.09.204, 10:00-12:00, WNS Katowice (ul Grażyńskiego),
POZIOM C1

 

mgr Krzysztof Franek

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

19.06.2024 godz. 9:00 – 11:00; Bankowa 11 sala 143
POZIOM C1

19.06.2024 godz. 11:00 – 13:00;  Bankowa 11 sala 143
POZIOM B2

24.06.2024 godz. 09:00 – 11:00;  Cieszyn sala B-1.14
POZIOM B2

24.06.2024 godz. 11:00 – 13:00;  Cieszyn sala B-1.14
POZIOM B1/B2

CZĘŚĆ USTNA

21.06.2024 godz. 9:00 – 12:00; Bankowa 11 sala 143
POZIOM C1

21.06.2024 godz. 12:00 – 15:00;  Bankowa 11 sala 143
POZIOM B2

25.06.2024 godz. 08:00 – 10:00;  Cieszyn sala B-1.14
POZIOM B2

25.06.2024 godz. 11:00 – 14:00;  Cieszyn sala B-1.14
POZIOM B1/B2

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

16.09.2024 godz. 9:00 – 11:00; Cieszyn sala B-1.14
POZIOM B2

16.09.2024 godz. 11:00 – 13:00;  Cieszyn sala B-1.14
POZIOM B1/B2

17.09.2024 godz. 09:00 – 11:00;  Bankowa 11 sala 143
POZIOM C1

17.09.2024 godz. 11:00 – 13:00;  Bankowa 11 sala 143
POZIOM B2

CZĘŚĆ USTNA

16.09.2024 godz. 13:00 – 14:00; Cieszyn sala B-1.14
POZIOM B2

16.09.2024 godz. 14:00 – 15:00;  Cieszyn sala B-1.14
POZIOM B1/B2

19.09.2024 godz. 09:00 – 10:00;  Bankowa 11 sala 143
POZIOM C1

19.09.2024 godz. 10:00 – 11:00;  Bankowa 11 sala 143
POZIOM B2

 

mgr Marcin Gorgol

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

14.06.2024 godz. 08:00 – 10:00; Sosnowiec Będzińska 39 s. 5
POZIOM B2

18.06.2024 godz. 10:00 – 12:00; Chorzów aula P/0/03
POZIOM B2

24.06.2024 godz. 09:00 – 11:00; Bankowa 14 s. 233
POZIOM C1

CZĘŚĆ USTNA

14.06.2024 godz. 12:00 – 14:00; Sosnowiec Będzińska 39 s. 110
POZIOM B2

18.06.2024 godz. 13:00 – 14:00; Chorzów aula P/0/03
POZIOM B2

19.06.2024 godz. 10:00 – 12:00; Bankowa 14 s. 369.
POZIOM B2

24.06.2024 godz. 12:00 – 13:00; Bankowa 14 s. 233
POZIOM C1

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

20.09.2024 godz. 09:00 – 11:00; Bankowa 14
POZIOM B2

20.09.2024 godz. 11:00 – 13:00; Bankowa 14
POZIOM C1

CZĘŚĆ USTNA

23.09.2024 godz. 09:00 – 10:00; Bankowa 14
POZIOM B2 i C1

 

mgr Katarzyna Gronowska

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

14.06.2024 godz. 15.30 – 17.30;  K-e, Uniwersytecka 4, s. B/0.38
POZIOM  B1/B2

18.06.2024 godz. 10:30 – 12:30; K-ce, Uniwersytecka 4, s. A/1.4
POZIOM  B1/B2

20.06.2024 godz. 13:00 – 15.00; K-ce, Uniwersytecka 4, s. A/1.4
POZIOM  B2

25.06.2024 godz. 10:30 – 12:30; S-c, Będzińska 39, s. 403
POZIOM  B1/2

Studia zaoczne

16.06.2024 godz. 11:30 – 13:00; K-ce, Uniwersytecka 4, s. 4.26
POZIOM  A1

21.06.2024 godz. 17.00-18.30; K-ce, Jordana 18, s. 202
POZIOM  A1

CZĘŚĆ USTNA

18.06.2024 godz. 14:00 – 16:30; K-ce, Uniwersytecka 4, s. A/1.4
POZIOM  B1/B2

21.06.2024 godz. 13.00 – 15:30; K-ce, Uniwersytecka 4, s. A/1.4
POZIOM B2

26.06.2024 godz. 10:30 – 12:30; S-c, Będzińska 39, s. 403
POZIOM  B1/2

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

18.09.2024 godz. 10:30 – 12:30; K-ce, Uniwersytecka 4, s. A1.4
POZIOM B2

19.09.2024 godz. 10.30- 12.30; S-c, Będzińska 39, s. 403
POZIOM B1/B2

14.09.2024 godz. 11.00-12.30; K-ce, Uniwersytecka 4, s. A1.4

POZIOM  A1

CZĘŚĆ USTNA

18.09.2024 godz. 13.00-14.00; K-ce, Uniwersytecka 4, s. A1.4
POZIOM B2

19.09.2024 godz. 13.00-14.00; S-c, Będzińska 39, s. 403
POZIOM B1/B2

 

mgr Joanna Jakubiec –Bontko

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

14.06.2024 godz. 09:00 – 11:00; WPiA, ul. Bankowa 11b, aula 4
POZIOM B2

14.06.2024 godz. 11:15 – 13:15; WPiA, ul. Bankowa 11b, aula 4
POZIOM C1

CZĘŚĆ USTNA

18.06.2024 godz. 9:00 – 13:00, WPiA, ul. Bankowa 11b, s. 22
POZIOM  C1

19.06.2024 godz. 9:00 – 12:00, WPiA, ul. Bankowa 11b, s. 22
20.06.2024 godz. 14:00 – 13:00, WPiA, ul. Bankowa 11b, s. 22
POZIOM  B2

 

dr Tomasz Jarczyk

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

14.06.2024 godz. 08.30-10.30;  K-e, Uniwersytecka 4, s. C/0.37
POZIOM  C1 (gr nr 10, 11, 12)

CZĘŚĆ USTNA

18.06.2024 godz. 08.00-11.00; K-ce, Uniwersytecka 4, s. A/2.1
POZIOM  C1

21.06.2024 godz. 08.00-11.00; K-ce, Uniwersytecka 4, s. A/2.1
POZIOM C1

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

19.09.2024 godz. 08.00-10.00;  K-e, Uniwersytecka 4, s. C/0.37
POZIOM  C1

CZĘŚĆ USTNA

19.09.2024 godz. 10.30-11.30;  K-e, Uniwersytecka 4, s. C/0.37
POZIOM  C1

 

dr Ryszard Kalamarz, prof. UŚ

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

14.06.2024 godz. 10:30 – 12:30; WPiA, ul. Bankowa 11b, s. 19
POZIOM C1

14.06.2024 godz. 13:00 – 15:00; WPiA, ul. Bankowa 11b, aula 6
POZIOM B2

CZĘŚĆ USTNA

18.06.2024 godz. 9:00 – 12:00, WPiA, ul. Bankowa 11b, s. 19
19.06.2024 godz. 12:00 – 13:00, WPiA, ul. Bankowa 11b, s. 19
20.06.2024 godz. 14:00 – 15:00, WPiA, ul. Bankowa 11b, s. 19
POZIOM  C1

19.06.2024 godz. 08:00 – 12:00; WPiA, ul. Bankowa 11b, s. 19
20.06.2024 godz. 10:00 – 14:00; WPiA, ul. Bankowa 11b, s. 19
POZIOM B2

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

17.09.2024, godz. 8:00 – 10:00, WPiA, ul. Bankowa 11b, s. 19
POZIOM C1

17.09.2024 r., godz. 10:00 – 12:00, WPiA, ul. Bankowa 11b, s. 19
POZIOM B2

CZĘŚĆ USTNA

17.09.2024, godz. 14:00 – 15:00, WPiA, ul. Bankowa 11b, s. 19
POZIOM C1

17.09.2024 r., godz. 15:00 – 16:00, WPiA, ul. Bankowa 11b, s. 19
POZIOM B2

 

mgr Liliana Kałafatiuk

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

14.06.2024 godz. 8.30:00 – 10:00; ul. Bankowa 14, sala 362
POZIOM A2

17.06.2024 godz. 8.30:00 – 10:00; Chorzów, ul.75 Pułku Piechoty 1a, aula P/0/01
POZIOM B2

19.06.2024 godz. 09:00 – 10:30; WPiA, ul. Bankowa 11b, aula nr 4
POZIOM B2

CZĘŚĆ USTNA

18.06.2024 godz. 09:00 – 11:00; Chorzów, ul.75 Pułku Piechoty, sala A/1/03
POZIOM B2

18.06.2024 godz. 12:00 – 13:00; ul. Bankowa 14, sala 371
POZIOM A2

21.06.2024 godz. 8.30:00 – 14:00; WPiA, ul. Bankowa 11b, sala 3.51
POZIOM B2

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

19.09.2024 godz. 09:00 – 10:30; ul. Bankowa 14, sala 371
POZIOM B2
19.09.2024 godz. 10:30 – 12:00; ul. Bankowa 14, sala 371
POZIOM A2

CZĘŚĆ USTNA

20.09.2024 godz. 10:00 – 12.00; ul. Bankowa 14, sala 371
POZIOM B2
POZIOM A2

 

mgr Ewa Karolczak – Wawrzała

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

19.06.2024, godz. 11.00-12.30, Sosnowiec, ul. Żytnia 12, sala 31
POZIOM B1/B2

19.06.2024, godz.12.30-14.00, Sosnowiec, ul. Żytnia 12, sala 31
POZIOM B2

20.06.2024, godz. 10.00-11.30; Katowice, ul. Grażyńskiego 53, sala
POZIOM B1/B2

CZĘŚĆ USTNA

24.06.2024 godz. 11.00-12.30; Sosnowiec, ul. Żytnia 12, sala 31
POZIOM B1/B2

24.06.2024 godz. 12.30-14.00; Sosnowiec, ul. Żytnia 12, sala 31
POZIOM B2

26.06.2024 godz. 10.00-13.00; Katowice, ul. Grażyńskiego 53, sala
POZIOM B1/B2

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

11.09..2024 godz. 10.00-11.30; Sosnowiec, ul. Żytnia 12, sala 31
POZIOM B1/B2

11.09.2024 godz.11.30-14.00, Sosnowiec, ul. Żytnia 12, sala 31
POZIOM B2

19.09.2024 godz. 10.00-11.30; Katowice, ul. Grażyńskiego 53, sala
POZIOM B1/B2

CZĘŚĆ USTNA

18.09.2024 godz. 10.00-11.30; Sosnowiec, ul. Żytnia 12, sala 31MIEJSCE
POZIOM B1/B2

18.09.2024 godz. 10.00-11.30; Sosnowiec, ul. Żytnia 12, sala 31MIEJSCE
POZIOM B2

24.09 godz. 10.00-11.30; Katowice, ul. Grażyńskiego53, sala
POZIOM B1/B2

 

dr Justyna Kendik – Gut

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

14.06.2024 godz. 11:00 – 13:00; Sosnowiec, ul. Będzińska 39, sala B5
POZIOM  B2.4S

14.06.2024 godz. 13:00 – 15:00; Sosnowiec, ul. Będzińska 39, sala B5
POZIOM B2.4

19.06.2024 godz. 10:00 – 12:00; Katowice, ul. Uniwersytecka 4, sala B/0.39
POZIOM B2.4

24.06.2024 godz. 10:00 – 12:00; Katowice, ul. Bankowa 14, SPNJO,  sala 357
POZIOM B1/2.4

CZĘŚĆ USTNA

26.06.2024 godz. 9:00 – 10:30; Katowice, ul. Bankowa 14, SPNJO,  sala 369
POZIOM B2.4S

26.06.2024 godz. 10:30 -12:00; Katowice, ul. Bankowa 14, SPNJO,  sala 369
POZIOM B1/2.4

26.06.2024 godz. 12:00 – 14:00; Katowice, ul. Bankowa 14, SPNJO,  sala 369
POZIOM B2.4

27.06.2024 godz. 9:00 – 15:00; Katowice, ul. Bankowa 14, SPNJO,  sala 369
POZIOM B2.4

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

10.09.2024 godz. 9:00 – 11:00; Katowice, ul. Bankowa 14, SPNJO, sala …
POZIOM B1/2.4

10.09.2024 godz. 11:00 – 13:00; Katowice, ul. Bankowa 14, SPNJO, sala …
POZIOM B2.4

10.09.2024 godz. 13:00 – 15:00; Katowice, ul. Bankowa 14, SPNJO, sala ..
POZIOM B2.4S

CZĘŚĆ USTNA

12.09.2024 godz. 9:00 – 12:00; Katowice, ul. Bankowa 14, SPNJO, sala …
POZIOM B1/2.4

12.09.2024 godz. 9:00 – 12:00; Katowice, ul. Bankowa 14, SPNJO, sala …
POZIOM B2.4

12.09.2024 godz. 9:00 – 12:00; Katowice, ul. Bankowa 14, SPNJO, sala …
POZIOM B2.4S

 

mgr Katarzyna Kiszka

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

14.06.2024 godz. 9:30 – 11:00; Aula 2 WPiA
C1 Legal English

14.06.2024 godz. 11:15 – 13:15; Aula 2 WPiA
POZIOM B2

CZĘŚĆ USTNA

15.06.2024 godz. 10:00; sala 22, WPiA
C1 Legal English

17.06.2024 godz. 10:00; sala 22, WPiA
POZIOM B2

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

16.09.2024 godz. 10:00; sala 22, WPiA

Oba poziomy

CZĘŚĆ USTNA

17.09.2024 godz. 10:30; sala 22, WPiA

Oba poziomy

 

mgr Anna Kluczka

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

19.06.2024 godz. 10:00-12:00; Katowice, ul. Bankowa 11, sala 239
POZIOM  B2

19.06.2024 godz. 12:30-14:30; Katowice, , ul. Bankowa 11, sala 239
POZIOM  B1/B2

CZĘŚĆ USTNA

24.06.2024, od godz. 10:00, Katowice, ul. Grażyńskiego 53, sala 202
POZIOM B2 i B1/B2

25.06.2024, od godz. 10:00, Katowice, ul. Bankowa 11, sala 235
POZIOM B2 i B1/B2

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

17.09.2024 godz. 10:00-12:00; Katowice, ul. Bankowa 14, sala 369
POZIOM B2 i B1/B2

CZĘŚĆ USTNA

17.09.2024 od godz. 14:00; Katowice, ul. Bankowa 14, sala 369
POZIOM  B2 i B1/B2

 

mgr Marzena Maciejko

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

24.06.2024 godz. 10:00 – 12:30; WNS ul Grażyńskiego 53 sala 203
POZIOM C1

23.06.2024 godz. 11.30 -14.30 WNS Grazynskiego 53 sala 206
POZIOM B2

CZĘŚĆ USTNA

27.06.2024 godz.9.30 -16.00 WNS ul Grażyńskiego
POZIOM

23.06.2024 godz. 11.30 -14.30 WNS Grażyńskiego 53 sala 206
POZIOM B2

 

dr Bogdan Moczko

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

19.06.2024 godz. 10:00 – 12:00; MIEJSCE sala 212 WNS
POZIOM C1

19.06.2024 godz. 12:15 – 14:15; MIEJSCE sala 212 WNS
POZIOM B2

CZĘŚĆ USTNA

21.06. 24.06 i 25.06 2024 godz. 10:00 – 00:00; MIEJSCE sala 148 WNS
POZIOM C1

21.06. 24.06 i 25.06 2024 godz. 10:00 – 00:00; MIEJSCE sala 148 WNS
POZIOM B2

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

18.09.2024 godz. 10:00 – 12:00; MIEJSCE sala 147 WNS
POZIOM C1

18.09.2024 godz. 12:00 – 14:00; MIEJSCE sala 147 WNS
POZIOM B2

CZĘŚĆ USTNA

19.09.2024 godz. 10:00 – 00:00; MIEJSCE sala 148 WNS
POZIOM C1

19.09.2024 godz. 10:00 – 00:00; MIEJSCE sala 148 WNS
POZIOM B2

STUDIA ZAOCZNE

CZĘŚĆ PISEMNA

21.06.2024 godz. 10:00 – 12:00; MIEJSCE sala 147 WNS
POZIOM B2

CZĘŚĆ USTNA

22.06. 2024 godz. 10:00 – 00:00; MIEJSCE sala 148 WNS
POZIOM B2

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

21.09.2024 godz. 10:00 – 12:00; MIEJSCE sala 147 WNS
POZIOM B2

CZĘŚĆ USTNA

21.09.2024 godz. 12:00 – 00:00; MIEJSCE sala 147 WNS
POZIOM B2

 

mgr Lucyna Niedobecka

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

19.06.2024 godz. 10:00 – 12:00;  ul. Pawła 3, sala 2.08
B2, gr. 29, 30

19.06.2024 godz. 12:15 – 14:15; ul. Pawła 3, sala 2.08
B2, gr. 31,32

STUDIA NIESTACJONARNE

16.06.2024, godz. 09:30 -11:30; ul. Bankowa 14, sala 357
POZIOM B1/B2, ZZL

23.06.2024, godz. 10:00-12:00; ul. Pawła 3, sala 2.08
POZIOM B2, OPFiTV

CZĘŚĆ USTNA

21.06.2024 godz. 09:30 – 12:00; ul. Pawła 3, sala 2.05
POZIOM B2, gr. 29,30

24.06.2024 godz. 09:30 – 12:00; ul. Bankowa 14, sala 369
POZIOM B2, gr. 31, 32

STUDIA NIESTACJONARNE

16.06.2024, godz. 13:00 – 15:00, ul. Bankowa 14, sala 357
POZIOM B1/B2, ZZL

23.06.2024, godz. 13:30 – 15:30, ul. Pawła 3, sala 2.08
POZIOM B2, OPFITV

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

18.09.2024 godz. 09:30 – 11:30; ul. Bankowa 14, sala 357
POZIOM B2

STUDIA NIESTACJONARNE

14.09.2024 godz. 09:30 – 11:30; ul. Bankowa 14, sala 357
POZIOM B1/B2, ZZL

14.09.2024 godz.11:30-13:30, ul. Bankowa 14, sala 357
POZIOM B2, OPFiTV

CZĘŚĆ USTNA

18.09.2024 godz. 13:00 – 14:30; ul. Bankowa 14, sala 357
POZIOM B2

STUDIA NIESTACJONARNE

14.09.2024 godz. 14:00 – 14:45; ul. Bankowa 14, sala 357
POZIOM B1/B2, ZZL

14.09.2024, godz. 15:00-15:45, ul. Bankowa 14, sala 357
POZIOM B2, OPFiTV

 

mgr Kinga Półrolniczak

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

19.06.2024 godz. 09:00 – 11:00; SPNJO sala 357
POZIOM B2

19.06.2024 godz. 11:00 – 13:00; SPNJO sala 357
POZIOM B1/B2

19.06.2024 godz. 13:00 – 15:00; SPNJO sala 357
POZIOM C1

19.06.2024 godz. 15:00 – 16:30; SPNJO sala 357
POZIOM A2

NIESTACJONARNE
22.06.2024 godz. 09:00 – 10:30; SPNJO sala 371
POZIOM A2

CZĘŚĆ USTNA

21.06.2024 godz. 09:00 – 11:00; SPNJO sala 371
POZIOM B2

21.06.2024 godz. 11:00 – 13:00; SPNJO sala 371
POZIOM B1/B2

21.06.2024 godz. 13:00 – 15:00; SPNJO sala 371
POZIOM C1

21.06.2024 godz. 15:00 – 16:00; SPNJO sala 371
POZIOM A2

NIESTACJONARNE
22.06.2024 godz. 11:30 – 13:00; SPNJO sala 371
POZIOM A2

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

10.09.2024 godz. 09:00 – 11:00; SPNJO
POZIOM B2

10.09.2024 godz. 11:00 – 13:00; SPNJO
POZIOM B1/B2

10.09.2024 godz. 13:00 – 15:00; SPNJO
POZIOM C1

10.09.2024 godz. 15:00 – 16:00; SPNJO
POZIOM A2

NIESTACJONARNE
07.09.2024 godz. 10:00 – 11:30; SPNJO
POZIOM A2

CZĘŚĆ USTNA

12.09.2024 godz. 09:00 – 11:00; SPNJO
POZIOM B2

12.09.2024 godz. 11:00 – 13:00; SPNJO
POZIOM B1/B2

12.09.2024 godz. 13:00 – 15:00; SPNJO
POZIOM C1

12.09.2024 godz. 15:00 – 16:00; SPNJO
POZIOM A2

NIESTACJONARNE
07.09.2024 godz. 12:00 – 13:00; SPNJO
POZIOM A2

 

mgr Jadwiga Puławska

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

14.06.2024  godz. 08:30 – 10:30; WH aula B.0/39
POZIOM B2

12.06.2024 godz. 11.30 – 14.30 WNP sala 002
POZIOM B2

14.06.2024 godz. 12:00 – 14:00; WH aula B.0/39
POZIOM B1/B2

CZĘŚĆ USTNA

20.06.2024 godz. 08:30 – 14:30; WH sala C.0/5
POZIOM B2

21.06.2024 godz. 08.30 – 11.30 WH sala C.0/5
POZIOM B1/B2

21.06.2024 godz. 11.30:00 – 14:00 WH sala C.0/5
POZIOM B2

24.06.2024 godz. 9.00 – 12.00 WNP sala 103a
POZIOM B2

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

20.09.2024 godz. 8.30: – 10:30 WH sala C.0/5
POZIOM B1/B2

20.09.2024 godz. 11.00 – 13:00; WH sala C.0/5
POZIOM B2

CZĘŚĆ USTNA

20.09.2024 godz. 13.30  WH sala C.0/5
POZIOM B1/B2 i B2

 

mgr Katarzyna Radzięda

I TERMIN

Studia stacjonarne:

CZĘŚĆ PISEMNA

24.06.2024 godz. 08:00 – 10:00; SPNJO, BANKOWA 14, sala 360
POZIOM B1/B2

24.06.2024 godz. 10:00 – 12:00; SPNJO, BANKOWA 14, sala 360
POZIOM B2

CZĘŚĆ USTNA

26.06.2024 godz. 08:00 – 10:00; SPNJO, BANKOWA 14, sala 373
POZIOM B1/B2

26.06.2024 godz. 10:00 – 12:00; SPNJO, BANKOWA 14, sala 373
POZIOM B2

Studia niestacjonarne:

CZĘŚĆ PISEMNA

22.06.2024 godz. 10:00 – 12:00; SPNJO, BANKOWA 14, sala 357
POZIOM B1+

II TERMIN

Studia stacjonarne:

CZĘŚĆ PISEMNA

20.09.2024 godz. 08:00 – 10:00; SPNJO, BANKOWA 14, sala 373
POZIOM B1/B2

20.09.2024 godz. 08:00 – 10:00; SPNJO, BANKOWA 14, sala 373
POZIOM B2

CZĘŚĆ USTNA

20.09.2024 od godz. 10.30 SPNJO, BANKOWA 14, sala 373
POZIOM B1/B2

20.09.2024 od godz. 10:30 – 12:00;  BANKOWA 14, sala 373
POZIOM B2

Studia niestacjonarne:

CZĘŚĆ PISEMNA

21.09.2024 godz. 10:00 – 12:00; SPNJO, BANKOWA 14, sala 373
POZIOM B1+

 

dr Maria Stec, prof. UŚ

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

19.06.2024 godz. 8.00 – 10:00; , Cieszyn, ul. Bankowa 14, s.1.1
POZIOM B1/B2

19.06.2024 godz. 10.30 – 12:30; Cieszyn, ul. Bankowa 14, s.1.1
POZIOM C1

CZĘŚĆ USTNA

21.06.2024 godz. 8.00 – 10:00; Cieszyn, ul. Bankowa 14, s.1.1
POZIOM B1/B2

21.06.2024 godz. 10.30 – 12:30; Cieszyn, ul. Bankowa 14, s.1.1
POZIOM C1

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

16.09.2024 godz. 8:00 – 10:00; Cieszyn, ul. Bankowa 14, s.1.1
POZIOM B1/B2

16.09.2024 godz. 10.30 – 12:00; Cieszyn, ul. Bankowa 14, s.1.1
POZIOM B1/B2

CZĘŚĆ USTNA

17.09.2024 godz. 8.00 -10:00; Cieszyn, ul. Bankowa 14, s.1.1
POZIOM B1/B2

17.09.2024 godz. 10.30 -12:30; Cieszyn, ul. Bankowa 14, s.1.1
POZIOM C1

 

mgr Iwona Wiąk – Domka

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

14.06.2024 godz. 08:00 – 10:00; aula 038 ul. Uniwersytecka 4 Wydz. humanistyczny
POZIOM B1/B2

14.06.2024 godz. 11:00 – 13:00; aula 038 ul. Uniwersytecka 4 Wydz. humanistyczny
POZIOM B2

CZĘŚĆ USTNA

19.06.2024 godz. 08:00 – 13:00; C04 Uniwersytecka 4 Wydz. humanistyczny
POZIOM B1/B2

20.06.2024 godz. 08:00 – 14:00; C04 Uniwersytecka 4 Wydz. humanistyczny
POZIOM B2

 

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

20.09.2024 godz. 08:00 – 10:00; A2-13 Uniwersytecka 4 Wydz. Humanistyczny
POZIOM B1/B2

20.09.2024 godz. 11:00 – 13:00; A2-13 Uniwersytecka 4 Wydz. Humanistyczny
POZIOM B2

CZĘŚĆ USTNA

20.09.2024 godz. 13.-14; A2-13 Uniwersytecka 4 Wydz, Humanistyczny
POZIOM B1/B2

20.09.2024 godz. 14-15; A2-13  Uniwersytecka 4 Wydz. Humanistyczny
POZIOM B2

 

dr Małgorzata Wronka – Szybko

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

19.06.2024 godz. 8:00, Bankowa 14, s.360
POZIOM C1

19.06.2024 godz. 10:00, Bankowa 14, s.360
POZIOM B1/B2

CZĘŚĆ USTNA

21.06.2024 godz. 8:00, Bankowa 11, s.36
POZIOM C1 gr. 18

21.06. godz. 9:15, Bankowa 11, s. 36
POZIOM B1/B2 gr. 19

26.06. godz. 8:00, Bankowa 14, s. 371
gr. 40

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

05.09.2024 godz. 08:00; Bankowa 14
POZIOM B1/B2

05.09.2024 godz. 10:00; Bankowa 14
POZIOM B2

CZĘŚĆ USTNA

09.09.2024 godz. 08:00; Bankowa 14
POZIOM B1/B2 i B2

 

mgr Marzena Zarzycka

 

return to top