Komunikat w sprawie terminów szczepień nauczycieli akademickich

18.02.2021 - 14:47 aktualizacja 18.02.2021 - 15:07
Redakcja: OO
Tagi: COVID-19

Szanowni Państwo,

pierwsze terminy szczepień dla nauczycieli akademickich i innych osób prowadzących zajęcia w Uniwersytecie Śląskim ustalono już na jutro. Zasady dostarczania informacji o terminach są zależne od punktów szczepień. Część z nich kontaktuje się bezpośrednio (najczęściej telefonicznie), a niektóre proszą Uczelnię o dostarczenie pracownikom stosownej informacji. W trosce o sprawne i skuteczne dostarczenie informacji o terminach proszę Państwa o sprawdzanie służbowej poczty elektronicznej codziennie. Informacje są dostarczane z adresu: szczepienie_koordynator@us.edu.pl lub z adresów imiennych pracowników Inspektoratu BHP i OP.

Informuję również, że część pracowników, która zadeklarowała chęć skorzystania ze szczepienia w Cieszynie otrzyma zaproszenie z punktu szczepień w Ustroniu, który w tym momencie jest bardziej wydajny. Ta zmiana jest podyktowana troską o ustalenie jak najszybszego terminu szczepienia.

Proszę o cierpliwość oraz zwiększenie czujności na komunikaty otrzymywane telefonicznie oraz mailowo. Nie mamy wpływu na terminy oraz proces dostarczania informacji. Pytania proszę kierować na adres: szczepienie_covid@us.edu.pl.

Prof. dr hab. Ryszard Koziołek
Rektor Uniwersytetu Śląskiego

Wieczne pióro i dokument/fountain pen and documentfountain pen and document