22.04.2021 - 12:52, aktualizacja 22.04.2021 - 12:52
Redakcja: ERC
Logo Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Tytuł zadania: „Doposażenie sal i laboratoriów dydaktycznych w mikroskopy jasnego pola i binokulary na potrzeby badań i kształcenia na kierunkach biologia, biotechnologia i ochrona środowiska”

Wartość projektu: 69 503,79 zł

Dofinansowanie ze środków WFOŚiGW w Katowicach: 31 645,63 zł

Okres realizacji: od 15.04.2019 r. do 31.10.2019 r.

W ramach zadania doposażone zostały sale i laboratoria dydaktyczne Katedry Histologii i Embriologii Zwierząt Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach w mikroskopy jasnego pola i mikroskopy stereoskopowe (binokulary) na potrzeby zarówno kształcenia na kierunkach biologia, biotechnologia i ochrona środowiska, jak i rozszerzenia możliwości prowadzenia badań nad morfologią i anatomią organizmów zwierzęcych.