Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Międzynarodowa konferencja naukowo-techniczna „Rzeki europejskie – problemy i wyzwania”

25.03.2024 - 12:41, aktualizacja 25.03.2024 - 12:41
Redakcja: OO

22 marca 2024 roku odbyła się międzynarodowa konferencja naukowo-techniczna „Rzeki europejskie – problemy i wyzwania”, organizowana z okazji Światowego Dnia Wody.

Uczestnikami byli badacze i badaczki z różnych jednostek naukowych z kraju i zagranicy oraz przedstawiciele i przedstawicielki otoczenia społeczno-gospodarczego. Ośrodki zagraniczne reprezentowali m.in. partnerzy sojuszu Transform4Europe: Uniwersytet Witolda Wielkiego w Kownie (Litwa) oraz Uniwersytet w Trieście (Włochy). Integralną częścią konferencji była międzynarodowa studencka sesja posterowa oraz spotkanie z młodzieżą szkół średnich.

Wydarzenie odbyło się w ramach Europejskiego Miasta Nauki Katowice 2024, w paśmie Miasto-Region-Akademia.

return to top