Nagroda Marszałka Województwa Śląskiego dla studenta Szkoły Filmowej im. K. Kieślowskiego

21.02.2022 - 09:59 aktualizacja 21.02.2022 - 17:01
Redakcja: OO

Student Szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach Michał Piotrowski otrzymał Nagrodę Marszałka Województwa Śląskiego w dziedzinie kultury w kategorii młody twórca. Wyróżnienia przyznawane są za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej osobom, które nie ukończyły 35. roku życia, działającym na terenie województwa śląskiego lub na jego rzecz.

Michał Piotrowski jest założycielem i dyrektorem Teatru Czwarta Scena, aktorem Teatru Śląskiego im. Stanisława Wyspiańskiego, dyrektorem Teatru Gry i Ludzie, reżyserem i producentem teatralnym, a także pedagogiem Szkoły Aktorskiej Teatru Śląskiego. Studiuje reżyserię w Szkole Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego UŚ.

Pełna lista laureatów dostępna jest na stronie: www.slaskie.pl.

fotele w teatrze / seats in the theatre

fot. Unsplash