Program online ŚFN i telewizja festiwalowa

11.10.2021 - 14:14 aktualizacja 11.10.2021 - 19:41
Redakcja: OO
Tagi: Śląski Festiwal Nauki

Trwa Śląski Festiwal Nauki KATOWICE. Od 11 do 15 października publiczność festiwalowa została zaproszona do przestrzeni internetowej i wypełnionego aktywnościami programu online.

Wszyscy zainteresowani mogą wziąć udział w aktywnościach ujętych w programie online. Wykłady prezentowane za pośrednictwem kanału YouTube ŚFN KATOWICE oraz profilu na Facebooku będą ogólnodostępne. Zachęcamy jednak do rejestracji na poszczególne wydarzenia (przede wszystkim grupy szkolne), gdyż pozwoli ona na dostęp do specjalnej platformy umożliwiającej komunikację z prelegentami. W przypadku warsztatów online odbywających się w ramach cyklu A i B rejestracja jest obowiązkowa.

Program online podzielono tematycznie, a każdy kolejny dzień poświęcony został innemu obszarowi wiedzy, dzięki czemu łatwiej jest znaleźć interesujące uczestników zagadnienia i aktywności:

• poniedziałek 11.10 – przyroda – poprowadzi Wiktor Niedzicki,
  • wtorek 12.10 – technika – poprowadzi dr Arkadiusz Gorzawski,
  • środa 13.10 – nauki humanistyczno-społeczne – poprowadzi Jarosław Juszkiewicz,
  • czwartek 14.10 – nauki ścisłe – poprowadzi dr Łukasz Lamża,
  • piątek 15.10 – medycyna i zdrowie – poprowadzi Katarzyna Juszkiewicz.

Program transmitowany przez telewizję festiwalową:

na biurku leżą: laptop z wyświetloną godziną, roślina w doniczce, przybornik z długopisami i nożyczkami

fot. unsplash.com