Ruszył nabór do nowego akceleratora

19.05.2020 - 11:29 aktualizacja 19.05.2020 - 11:29
Redakcja: AJS
Tagi: biznes

Invento Capital we współpracy ze spółką celową Uniwersytetu Śląskiego – SPIN-US oraz partnerami technologicznymi, merytorycznymi i biznesowymi uruchomił pierwszy nabór projektów w ramach akceleratora Invento, w którym wartościowe pomysły mają szansę zmienić się w prężnie rozwijające się projekty i firmy.

Inicjatywa skierowana jest firm, przedsiębiorców, naukowców i innowatorów, którzy działają w dynamicznie rozwijających się branżach, takich jak: Medtech, Robotics & AI & IoT, Edutech. Zaproszenie do udziału w przedsięwzięciu adresowane jest do osób, które mają innowacyjny pomysł, koncepcję technologii lub pracują nad MVP produktu (Minimum Viable Product). Program oferuje uczestnikom między innymi:

• wsparcie finansowe na start od 50 do 250 tys. zł/projekt,
  • inwestycję kapitałową dla wybranych projektów do 1 mln zł/projekt,
  • bogaty program mentoringowo-konsultacyjny.

Zgłoszenia można dokonać poprzez stronę internetową: www.inventocapital.pl.

Więcej informacji na temat akceleratora można znaleźć w prezentacji (1,4 MB).