Wybierz Studenta(-tkę) i Doktoranta(-tkę) roku 2023

15.06.2023 - 13:23 aktualizacja 16.06.2023 - 12:35
Redakcja: K.S

Są już znane nazwiska osób wyróżnionych w tegorocznej XV edycji Konkursu Wyróżnień JM Rektora UŚ. Wspólnota akademicka naszej uczelni, poprzez głosowanie w serwisie USOS wybierze osoby, którym zostanie przyznany tytuł Studenta/Studentki Roku oraz Doktoranta/Doktorantki Roku.

Jak co roku ankietowani zdecydują, czyja działalność naukowa, sportowa, artystyczna czy społeczna zasługuje na dodatkowe wyróżnienie. Lista laureatów i laureatek XV edycji Konkursu Wyróżnień JM Rektora UŚ znajduje się na stronie: Laureaci XV edycji | Student | Uniwersytet Śląski w Katowicach. Zapoznając się z ich dokonaniami, można oddać głos poprzez ankietę dostępną na stronie: ankieter.us.edu.pl.

Głosowanie trwa do poniedziałku 19 czerwca 2023 roku do godz. 12.00.

Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone podczas uroczystej gali, która odbędzie się w poniedziałek 19 czerwca br. o godzinie 17.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie UŚ. Uroczystość wręczenia Wyróżnień JM Rektora UŚ uświetni występ zespołu Swing City.

grafika promująca konkurs Wyróżnienia JM Rektora, kolorowa mandala