5. ŚFN KATOWICE: szansa na dofinansowanie aktywności

08.10.2020 - 13:22 aktualizacja 14.10.2020 - 15:41
Redakcja: AJS, Sekcja Prasowa
Tagi: 5th ŚFN, recruitment of activities, Silesian Science Festival KATOWICE

Piąta edycja Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE, którego pomysłodawcą i liderem jest Uniwersytet Śląski, odbędzie się między 10 a 12 kwietnia 2021 roku. Trwa nabór aktywności do programu festiwalowego, a propozycje nadesłane przez osoby i podmioty związane z naszą uczelnią mogą starać się o specjalne dofinansowanie.

Aby otrzymać wsparcie, spełnionych musi zostać kilka warunków:

1. aktywnością musi być stanowisko pokazowe lub warsztaty;
  2. zgłoszenie musi zostać pozytywnie zweryfikowane przez Biuro organizacyjne ŚFN;
  3. zgłoszenie musi zostać przesłane do 22 października;
  4. niezależnie od zgłoszenia głównego trzeba wypełnić również formularz o dofinansowanie (formularze.us.edu.pl), także do 22 października.

W pierwszej kolejności należy jednak dokonać rejestracji w głównym systemie naborowym (rejestracja-sfn.us.edu.pl).

Szczegółowe informacje na temat dofinansowania

Grafika promująca nabór do Śląskiego Festiwalu Nauki/Graphics promoting recruitment for the Silesian Science Festival

return to top