Go to main content

University of Silesia in Katowice

  • Polski
  • English

Dzień Campus France na Uniwersytecie Śląskim

23.10.2017 - 13:46, update 05.11.2019 - 11:11
Editors: admin

Ambasada Francji w Polsce, Instytut Francuski w Polsce oraz Agencja Campus France w listopadzie 2017 roku organizują w miastach uniwersyteckich „Dni Campus France w Polsce – Studia we Francji”, które adresowane są głównie do licealistów oraz studentów zainteresowanych studiami we Francji, stypendiami rządu francuskiego, podwójnymi dyplomami francusko-polskimi oraz nauką języka francuskiego w Polsce.

W Katowicach Dzień Campus France odbędzie się 7 listopada 2017 roku w sali sympozjalnej II na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego. W programie wydarzenia zaplanowano: prezentację Agencji Campus France i studiów we Francji, przedstawienie oferty stypendialnej rządu francuskiego i portalu „Club France Pologne”, przedstawienie oferty edukacyjnej Instytutu Języków Romańskich i Translatoryki UŚ, Alliance Française w Katowicach, Instytutu Socjologii UŚ i Akademickiego Centrum Sukcesu, a także prezentacje firm francuskich z regionu Śląska.

W inauguracji wydarzenia udział weźmie prorektor ds. współpracy międzynarodowej i krajowej dr hab. prof. UŚ Tomasz Pietrzykowski.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronach: www.polska.campusfrance.org oraz www.institutfrancais.pl/sciences-universites.

Program spotkania w Katowicach (pdf)

return to top