Go to main content

University of Silesia in Katowice

Konferencja dla biznesu

19.05.2017 - 14:14, update 05.11.2019 - 11:11
Editors: admin

W czwartek 25 maja 2017 roku na Uniwersytecie Śląskim odbędzie się „Konferencja #PRGC dla lokalnego biznesu” poświęcona tematyce wykorzystania internetu do rozwoju firmy. Podczas konferencji swoją wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie podzieli się kilkunastu ekspertów Izby Gospodarki Elektronicznej.

W trakcie spotkania omówione zostaną regionalne projekty edukacyjne i konsultingowe sprzyjające rozwojowi biznesu w internecie, a także tematy związane z elektronicznym handlem transgranicznym, regulacjami prawnymi dla sklepów internetowych, pozycjonowaniem i narzędziami Google dla małych i średnich firm. Poruszone zostaną również kwestie dotyczące automatyzacji marketingu, chmur obliczeniowych i wykorzystania mediów społecznościowych.

Konferencja, w której udział wezmą między innymi przedstawiciele Uniwersytetu Śląskiego, będzie okazją do zaprezentowania form współpracy uczelni z otoczeniem gospodarczym. Tematykę dotyczącą procesu cyfryzacji uczelni, przedsiębiorczości akademickiej, a także przykłady współpracy nauki z biznesem przybliży Maria Kwarcińska – kierownik Biura Współpracy z Gospodarką. Uczestników powita Dariusz Laska – p.o. zastępcy kanclerza ds. rozwoju i współpracy z gospodarką.

Wydarzenie organizowane jest przez Izbę Gospodarki Elektronicznej w ramach projektu „Polska Regionalna Gospodarka Cyfrowa”, realizowanego pod patronatem Ministerstwa Rozwoju, a także prezydenta Katowic dr. Marcina Krupy.

Szczegółowe informacje na temat konferencji oraz jej program dostępne są na stronie: prgc.pl.

Dla pracowników oraz studentów uczelni przygotowany został pakiet 25 bezpłatnych wejściówek na to wydarzenie. Osoby zainteresowane, mogą się zarejestrować za pomocą specjalnego formularza zgłoszeniowego

return to top